Znao sam...


:bes  :bes  :bes  :nene  :nene  :nene  :bes  :bes  :bes

Sa JF foruma...

Naime iz proverenih ciganskih izvora , jos uvek ne proverena informacija:
ovog trena ( ponedeljak, 12h ,08.09.) na marakani se vode pregovori o igranju tekme protiv reala na njihovom koritu!!! Eeeeej breeee, jesu li normalni? Pa ja ne znam sta treba vise da urade, stoka raspala! Malo im para pa ko vele bice tu i za lopove iz PFCa kao i za celavog derpea. Katastrofa, koliko se spustaju zbog love. Samo me zanima ko ce pre da styrada, dzaja od cigana ili zeka od Grobara? Cola, Ceca, PFC....
Pomozi Boze! http://www.juznifront.com/index1.htm

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Budo brate, brzi si od Milivoja ;pljuga
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Batice mogu samo  :finger  da dobiju........

ako se slucajno to bude dogodilo onda ce neko  :batine  strasno da naje*e





____________________________________
CIGANI ajmoooooooooo
igan+Ganci+Gypsi=

Ja podrzavam ovakav potez nase uprave  :D
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

??!   :D
lood & Honour - SSerbia


 www.united-force.org

:laugh

Kad su muslimani eliminisali nju kastl ja sam iz zezanja rekao ma sta vam to vredi nego odma pravo kod dzaje i da pitaju da se igra na marakani. Neverovatno ali evo izgleda da su salu uzeli lopovi zdravo za gotovo.


Kada su Cigani odradili transparent ZA KUP NIJE BILO PARA valjao sam se od smexa ali nekako barem ja licno idem od sebe pa mi sve to nekako sada malo tera da razmisljam o nekim ne prijatnim stvarima pogotova kada su Zvezdine Zvezde u pitanju.

Mislim da je vreme lagano za

SPASI ZVEZDU
UBI SE
DRAGANE

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nisu Kolumbijci ludi sto su ubili igraca zbog auto gola.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prvi koji je trebao da bude ubijen je Ivica Osim 1990.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Da mi je neko rekao da ce 1991-1992 Zvezda zadnji put da bude u kupu evropskix sampiona u narednix evo 12-13 godina ili bi ga ubio ili ne znam sta bi mu uradio i mislio o toj osobi
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Da mi je neko rekao da ce govna siptarska muslimansko jugoslovenska da udju u ligu sampiona pre nas tad bi ga ubio i sve sto je oko njega
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sramota, blam milenijuma
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- :doca
VEZDA JE RELIGIJA !!!

C C C
 SLAVU NASE CRVENE ZVEZDE!!!

Tekst jednog partizana:


"Noramalan si ti? Alo, ne treba Zvezda da igra sa realom, vec Partizan na vasem stadionu!!!
Ja licno, pre bi crko nego da idem na vas stadion da gledam Partizan pa da je Papa Jovan Pavle licno kapiten tog tima.
Ne samo tad.
Nikad vise u zivotu ne bih gledao nas tim.
Vi stvarno sto zivite van granica nase zemlje imate malo problema sa sivom masom "

Eto vidite da nema nista od odigravanja te utakmice na Marakani Decko, partizan, vam lepo kaze da ne bi dosao na Marakanu Ni - cak - Da Presveti Papa dodje :o  :(  :bes  a mi nema razloga da sumnjamo u to, niti razloga da sumnjamo da njegovo misljenje deli odredjeni broj partizana! I to ti je to! Rece covek - i ziv ostade (na zalost moju - najiskreniju), ni da mu - njegov - Papa dodje!

p.s. poruka autoru i ostalim partizanima; i dobro je sto ne bi dosli cak ni da Vam Papa dodje - dobro je jer, kao sto znate, Papa i njegov kler lupa prstence, a vole i da Ga stave ... e sad, ima tu i olaksavajuca okolnost - naime, kao sto znate, oni (katolicki kler) preferiraju mladje decacice, tako da postoji mogucnost da ne bi ostvarili DuhovnU vezu sa vasim Svetim ocem ukoliko bi on dosao jer nemate dovoljno godina, jebiga, ne moze se do indulgencija tako lako - ili pljuni kintu, ili rasiri cmar, i to samo do 13 godina.

Jebo vam pas mater rasrbljenu.

Da Presveti Papa dodje ?????????????????????????????



Stvarno su JADNI ali istovremeno nisam znao da su ovako glupi.
ali ko zna mozda je katolik :finger

Sta nas boli tuki gde ce oni da igraju?? Ako plate sto da se kinte neuzme? Oni igraju kod nas a ne mi na jna. Znaci i sami priznaju da im je stadion pickin dim.
500'000 svajcaraca za tekmu pa neka igraju.
Mozda uz to sacuvamo i kojeg igraca.

I sama pomisao na ovako nesto mi se gadi...

Neka stoka iznajmi Maksimir, ionako su ista govna  :)

A ako su ovi iz upravi i pomislili na takvu mogucnost bez obzira da li je ostvare ili ne, treba ih sve obesiti ispred Marakane za primer!!!  :bes  :bes  :bes

---------------------------------------------------------------------------------------------------

I NA NEBU TOM NA KOJE IDEM JA...

Ma dobro je da smo se izvukli i samo sa ovim navodnim igranjem Pakistanaca na nasoj Mari,zar ne znate da smo jedva spasli Marakanu da od nje ne naprave parking  :nene ,pa da sam ja na mestu tih Pakistanaca a sva sreca nisam  :D pa ne bih otisao na JebeNinA  pa taman da trebamo da igramo protiv istog tog Reala u ploufinalu Kupa UEFA (sto uopste nije iskljucena mogucnost  :ruke ),a mozda zele da igraju na nasoj Marakani jer im bas ne prilici da ugoste Presvetlog Papu  :rofl na onom njohovom igralistu.Dosta je sto treba da ih primimo da dodju kad je derbi,malo li je?
Grobari mars iz Beograda  :megafon
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Kako ne shvatate???
Oce da igraju na Mari da bi mogli da se zale kad popiju 6-7 komada da je trava bila visoka....... :lol:  :rofl
ech je celi crveno- beli

Alo bre ljudi,neka neko vise potvrdi,je li dezinformacija ili nije??? Ovi nasi bre...kako ih bre nije sramota,pi-cke one prodane...sve su rasprodali,pola tima,pola podmlatka, fizioterapeute,doktore,domare...sad ce i Marakanu.Alo bre,je li ima neko veze sa mozgom tamo...dizemo VIP lozu!

Nocas je na nebu iznad Novog Sada primecen ruzicasti slon! Slon je odgalopirao u pravcu Veternika ostavljajuci vidan trag na vedrom septembarskom nebu....Sumnja se da je u pitanju reklama za tv pink, a mozda je to i kampanja sve jaceg Udruzenja za zastitu slonova i drugih toplokrvnih Klempavaca.
Grobari dobro dosli na vasu Marakanu! namigivanje
zbeglica sa oaza foruma

Ovo bi stvarni bilo skandalozno, pa jer smo mi krivi sto pakistanci jos uvek nisu za LS  :bes
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

marketing,lova,kapitalizam,osobni interesi.....vi ste na potezu za velikim zanimanjen ocekujem va

Quote from: "south fanatic"osobni interesi....

Je*ao te predsednik i osnivac majmune,mars odavde


E ajde lepo svadjajte se preko private.

A sto se tice informacije, izgleda da se nikad nece ni saznati istina. Sad je i B92 potpao pod uticaj bande Zecevic-Bjekovic. Na sajtu B92 obrisani su svi negativni komentari o upravi FK. Pakistan. Toliko o tome.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!