Po meni najbolji tim je:
**********************Randjelovic*****************
Dudic**********Mladenovic******Vidic************Marjan Markovic (ne znam dali je levi ili desni bek)  (Sarac kao zamena za beka)
***************Nenad Kovacevic************* (Ovde u veznom redu fale 2 dobra igraca)
***********************Bojan Djordjic***************** (paker)
********Nikola Zigic****************Nenad Stojanovic*********** (napadaci)

Kako biste vi sastavili? Koga biste doveli od pojacanja iz domace lige (najbolji igraci iz drugih klubova).

Mislim da bi trebali dovesti bar 2 kvalitetna veznjaka, koji idu i u odbranu i u napad, a napadaci su nam solidni. Bogavac je ok za dodavanje i brze pasove, prodore itd. a za "visoku" igru imamo Zigica. Spalevica i Orahovca bi bilo dobro prodati posto ih samo Muslin gotivi, kod Fileta nisu nikad igrali mada nisu neki kvalitetni igraci.


Ih bre Kizo gdje nadje Randjelovica... ;pljuga


---------------------------------Disljenkovic--------------------------------------
--------------Dudic---------------Vidic--------------------Sarac--------------
-Markovic----Kovacevic----Mladenovic----Milovanovic----Djordjic-
---------------Stojanovic------------------------Zigic--------------------------



Ima jos Perovic, Djordjevic, Basta, Jankovic, Krivokapic.... :megafon

Jos uvek mi tesko pada sto je Dislja lose branio protiv Bajera... :( Ali je Randjelovic ipak losiji ali decko ima srce  :boks

Da ali je Muslin imao muda da ubaci klinca da brani na jednoj tako vaznoj utakmici. Kriv je samo za onaj prvi gol Bayera...  namigivanje

MOJ TIP:
                                                     Disljenkovic
Markovic----------------Dudic-----------------------------------------------Vidic---------------------------Mladenovic

Kovacevic-------------Milovanovic------------------------------------Perovic-------------------------Djordjic

                            Zigic ----------------------------------------------Stojanovic (Bogavac)


Po meni bi Milovanovic trebao biti uvek standardni, mislim da je na putu da postane novi Mihajlovic za slobodne, a verovatno i bolji od Mihe.

Disljenkovic---Djordjevic,Vidic,Dudic---Markovic,Pixi,Mladenovic,Milovanovic,Perovic---Djordjic,Zigic :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :sampion

Disljenkovic

Markovic -  M. Dudic - Vidic - Sarac

Perovic  -  Kovacevic  - Mladenovic(Krivokapic)- Milovanovic

Zigic(Bogavac)- Djordjic(Stojanovic)
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

treba muslin da razgleda okolo i da nadje neke nove igrace za sredinu terna gde smo slabi. najblje bi bilo kad bi doveo neke igrace iz azije za malo para a + bi dobili i veliki marketing i mozda po kojeg sponzora. pogledajte PSV ili Real Sosiedad oni su u aziji JEBACI hehehe  :sampion

Sve kombinacije bez Randjelovica,Bogavca i Perovica su solidne.Purke obavezno u napadu sa Zigicem.
Orahovca treba sutnuti iz Zvezde,ne treba nam turadija u nasim redovima ,neka ide u humsku.Zalazem se za cisto Srpski klub nesto poput Atletika iz Bilbaoa u kojem igraju samo Baskijci.turci,ustase i ostala govna neka idu u humsku i pojacaju redove partizana,tamo mozda postanu i pocasni clanovi kao stejepan bobek koji je odigrao i par utakmica za repku ndh i antu pavelica.