Posto se 24. 09. blizi, zeleo bih da vidim kakva su vasa razmisljanja uoci tekme. Sta mislite koliko Zvezda moze ove godine u kupu UEFA, i moze li se prezimeti u Evropi?

OB je treci na tabeli, sa 13 bodova iz 7 utakmica. Imaju za sada najboljeg strelca SAS lige (kako danci zovu dansku ligu) Stefena Hojera sa 7 golova iz 7 utakmica. Ipak, mislim da ce oni kasnije pasti i da su nesto slicno Napredku ili OFK-u kod nas. Trebalo bi da zavrse u najboljem slucaju na 3. ili 4. mestu...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Mislim da je ove sezone titula najbitnija. Inace ce Groblje da nas je.be u sledecih 5,6 godina.

Odense je jako nezgodan protivnik. Malo me podseca na Ekeren, zato se uzdrzavam sa prognozama...
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

upravi su ULTRA ROMA


onaj koji misli da je ob neki tamo sh klub zeznut ce se-NAZALOST


samo jos da se zna da nisu izgubili kuci vec godinu dana  a naprimer dobili su celta vigo prosle sezone u kupu uefa kuci.

znaci nisu neki indijanci koje cemo :jebanje

Ako budemo igrali kao u Golubovcima, Podgorici i Moldaviji, nemamo puno sansi za prolazak. Ali, posto cu ja biti u Danskoj, mozda cu im donijeti srecu... namigivanje


Ma ove seljake prolazimo ako ne onda stvarno neznam vise!

X tamo
1 kuci

pa sledeci!

Ove godine picimo 4 kola kupa uefe!

Quote from: "UK_Nikola"Ma ove seljake prolazimo ako ne onda stvarno neznam vise!

X tamo
1 kuci

pa sledeci!

Ove godine picimo 4 kola kupa uefe!

Ja se nadam da je domet trece ili cetvrto kolo. Nek Uprava malo odresi kesu za dovodjenje igraca pa ce biti puno bolje.

Jel dolazi neko da gleda tekmu u Danskoj? Ja cu biti tamo, posto zivim u Danskoj pa je red...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

mice milose nas 3-400 po mojoj proceni.

i ja sam copenhagena pa se vidimo na tekmi.

a do tada padaju obrenovcani a posle toga idemo za odense :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke

Cazzo bice nas mnogo vise veruj mi! Po mojoj proceni jedno 1000-1500 cigana. Bice fino.

kada bi doslo 1500 ljudi onda bi bio haaaoooooossss.


samo me cudi da ljudi iz svedske se nisu javili.tako blizu ali ce izgleda oni da nas zeznu.samo u malme zivi 10000  srba a to je odma tu.
videcemo

Prolazimo sigurno... onda:

hajduk  :jebanje

dinamo  :jebanje

talibani  :jebanje

I onda zapalimo iz UEFA kupa da ne bi placali silne alimentacije  :lol:  :lol:  :lol:

Vazno je da uzmemo prvenstvo,pa cemo za evropu lako,pitanje je samo ocemo li puci u prvom ili drugom kolu,nazalost to ti je tako...

Evo Delije iz Amsterdama dolaze na tekmu protiv Danaca, nadamo se da ce nas biti sto vise, tako da nam bude sto lakse u Beograd da prodjemo u drugi krug!!!!

--- Zvezdo znaj da ludo volim te.......ja ne mogu dana bez tebe -----
--ZVEZDO ZNAJ DA LUDO VOLIM TE---

Nadamo se da ce nam Danci izaci u susret... ako nas puste bice Ludnica. Atomske bombe ce padati Odenseom kad dodje Bg ekipa  :megafon  :boks

A sto se titule tice, voleo bih vise da nas gaze Grobari sa 3:0 u derbiju a da ipak uzmemo titulu i kvalifikujemo se za Ligu sampiona. Titula se mora vratiti na Ljutice Bogdana.
i vas uvek posmatramo...

I sta bi sa nasim iz Bgd-a, jesu li dobili vize i koliko ljudi dolazi?

Ziveli

Odbijeni su svi ljudi koji nisu imali makar jednu vizu u pasosu...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

koliko je imalo vize u pasosu?


koliko ce doci iz beograda?

Raspitacu se, dobijas info na private... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

[color=red]Prema mojim procenama Zvezda ce proci OB ipak su oni ekipa ispod naseg ranga i nemaju toliko iskustva u Evropi kao mi.Ne znam sta treba da bude da vec u prvom kolu
budemo eliminisani,bila bi to velika sramota.S obzirom da na Marakani jos od `95 mec
u evropi nismo izgubili trebalo da bez sale u BG-u da bude 1
[/color]