Nismo od 95 izgubili evro mec na Mari, ali mnoge nismo ni dobili - bem ih u usta, ja dobio neke pare na kladionici i (znajuci da ne gubimo na Mari) vratim svih 200 funti nazada na Zvezdinu pobedu protiv Dinamo Kijeva.  :(  x 200

Au brate, to su velike pare, meni se slicno desilo na www.inter-wetten.ch , dao sam 150CHF da ce Zvezda pobediti Bayer Leverkusen u Beogradu, i sipak.Od tada nikad se vise ne kladim na Zvezdu, jer emocionalno promasis. Gledao sam OB zadnju utakmicu na satalitu kada su remizirali i nisu me nesto odusevili, rekao bih jacine su kao FC Z

Evo malo informacija u vezi Danske. Cigani krecu veceras oko 21h (valjda). Dobijeno je 150 viza, dakle bice 150 beogradskih Cigana. Troskovi su oko 100-150 evra, dva nocenja (valjda). Ide se preko Frankfurta, sto znaci da ce nekoliko nemackih gradova biti "razbijeno" i "demolirano". A i tu je Oktobarfest :D

Ja vizu nisam uspeo da dobijem, jer nemam sengen u novom pasosu. Imam u starom ali izgleda da to ne vredi. Dakle forumasi koji idete, spremite mi izvestaje, slike, audio/video posto ce biti ludo.  :sampion

svim delijama sretan put i vidimo se u "TRULOJ DRZAVI"
:ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke

ne znam da li je za poverovat ali kako javlja danac na forum njihovih navijaca iz pouzdanih njegovih izvora dosad je prodato 1500 kartiza nasu tribinu


:ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke