Prica se po gradu da se osniva nova ekipa na severu, imaju neko italijansko ime, ne mogu tacno da se setim... Da li zna neko nesto o tome!?  :zbunjen

Grad je ispisan grafitima RAGAZZI, mozda su to ti.
..baklje gore, pesma cigana...


? ??? ?? ?????????...

?????? BoyZi  :)

?0?????!!!

I ja sam cuo za tu grupu. Prica se da se finansira iz samog vrha sicilijanske mafije, pa otuda i italijansko ime. Ne znam koliko grupa ima clanova, ali sam cuo da je vodja grupe jedan od najextremnijih desnicarskih terorista sa ovih prostora. Identitet  vodje i clanova grupe nije poznat siroj javnosti. Al Jazeera navodno poseduje jedan snimak obracanja doticnog vodje, ali jos niko nije potvrdio autenticnost video-zapisa. Covek koji je gledao snimak kaze da je vodja grupe pozvao na sveti rat protiv menjacnice AS. Iskusniji analiticari tvrde da iza svega stoji obracun sicilijanske mafije i tapkaroshkog klana. Stvar je ozbiljna.

Quote from: "Sima_Srbija"Al Jazeera navodno poseduje jedan snimak obracanja doticnog vodje, ali jos niko nije potvrdio autenticnost video-zapisa.

Taj snimak je cista fotomontaza,sto se jasno vidi po frizuri vodje-neka jeftina perika je bila u pitanju!!!
Clanova ima dosta, ali je vecina na tajnim zadacima (detalji jos uvek nisu poznati), tako da se pojedinosti ne mogu otkrivati!
Vodja grupe je NAJEXTREMNIJI terorista, povezan sa politickim mocnicima sveta!Ima mnogo pseudonima, i samo par ljudi zna (je znalo) njegov pravi identitet...

...Sve je pocelo onom starom narodnom "nece grom u KOPRIVE", kad ono...Rat vec uveliko traje, ali posto nikakvih informacija (jos uvek) nema, ne zna se koliko je neprijatelj uopste svestan sta ga je snaslo!!! :o


Stvar nikada nije bila ozbiljnija, a ovo je sve sto se zna...za sad!

Baske, preporucujem ti da ne izlazis iz stana neko vreme...Vodja trazi tvoju protezu!!! namigivanje

;pljuga
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Quote from: "Remy Martin"

Baske, preporucujem ti da ne izlazis iz stana neko vreme...Vodja trazi tvoju protezu!!! namigivanje

;pljuga

Cekaj, cekaj, znam ja na koga ti mislis... valjda... :)  ali kakve ja imam veze sa frizurom doticne osobe!? :rofl
Ne, stvarno, zaista me zanima ko su ti momci kako se zaista zove ekipa? ;pljuga
I da li su uopste nova ekipa i osoba sa frizurom u nekakvoj vezi? :lol:

P.S. Cuo sam da ce momci iz te ekipe imati duplo vise gostovanja od svih ostalih redovnih navijaca, da li je to tacno i kako je to moguce?  :D

Baske, SIGURNO znas na koga mislim... :lol:

Ti nemas puno veze sa njenom frizurom, ali ni njen frizer nema puno veze sa shishanjem...ocigledno!  namigivanje

Najbolje je da se, sto se ostalih informacija tice, obratis direktno pomenutoj osobi...samo ne pominjes frizuru, i sigurno ce ti reci sve sto te zanima!!! :D
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Zbog osnovane sumnje da korisnici Baske i Remy Martin znaju identitet doticnog vodje, a da o tome nisu informisali organe gonjenja, gore-navedeni ce odmah biti prijavljeni najblizoj stanici MUP-a, a protiv njih pokrenut krivicni postupak. Takodje postoje indicije da su ova dva korisnika bliski saradnici, a mozda cak i clanovi inkriminisane grupe. Postoji jos nekoliko interesantnih detalja koje ne mozemo da publikujemo pre zavrsetka istraznog postupka.

Pa u tome i jeste problem, ne mogu tu osobu da pitam upravo zbog frizure - ne bih podneo da je jos jednom vidim (frizuru, a ne doticnu osobu, da ne bude zabune ;pljuga  )!!! :rofl

A bas me zanima kako se zove ekipa i ko su pripadnici iste... :D

Simo, Simo... sa njima (plavcima) se druzis.... Duboko sam razocaran... :rofl

Quote from: "Baske"Pa u tome i jeste problem, ne mogu tu osobu da pitam upravo zbog frizure - ne bih podneo da je jos jednom vidim (frizuru, a ne doticnu osobu, da ne bude zabune ;pljuga  )!!! :rofl

Pa, pozajmi joj sombrero, i problem je resen!!! :lol: Frizura ce tada biti u drugom planu! namigivanje


Admine izdajnice!!! :(

A, lepo je receno da nema skreCanja sa teme!!! :rofl  :rofl  :rofl
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Quote from: "Remy Martin"
Pa, pozajmi joj sombrero, i problem je resen!!! :lol: Frizura ce tada biti u drugom planu! namigivanje

Hm... da, to mi nije palo na pamet, ali opet postoji jedan veliki problem - nemam para za tako daleko gostovanje! :rofl

Upravo smo saznali da je Finansijska policija trazila obracun poslovanja pomenute teroristicke grupe,jer su malverzacije dogurale i do nekoliko miliona dinara.
Nas reporter Sima Srbija sledece nedelje putuje u zvanicnu posetu Nemackoj,na predlog ogranka sekretarijata naseg SUP-a,jer  je iz proverenih izvora stigla informacija,da zena koja je imala problem sa nabavkom "nekih" delova,zapravo pod te iste delove svrstava tajno,bojno oruzje koje koriste pomenuti teroristi.Sima je prosle nedelje imao telefonski razgovor sa tom osobom,jer je kao vrsni reporter bio pozvan,da pomenutoj zeni preko Auspuh servis "Jevtic","organizacije",doturi oruzje,za koje nije znao da postoji.Da mu kazna zatvora ne bi bila primerena frizuri,jer mu kosa nije porasla od proslog padanja,zbog sverca bugarskih narodnjaka,mozemo se nadati da ce se nas reporter  ovim hrabrim cinom izvuci iz skripca u kojem se nasao,i da ce vlasnik auspuh servisa biti uhapsen i predat policijskoj stanici u Zemunu.
Remy Martin je korisnik koji je zbog odlaska u vojsku MC-ja Juice,ostao bez ortaka koji mu je doturao informacije iz prve ruke.
Kako prenosi AFP(anti-fasisticka-partija),preko B.Jankovica i M.Pantica.
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "Mila"Remy Martin je korisnik koji je zbog odlaska u vojsku MC-ja Juice,ostao bez ortaka koji mu je doturao informacije iz prve ruke.

...sve ovo zbog jednog prostog pitanja-da li je i ostatak ekipe isti kao "uzorak"? :o

LOL!
Nema sta, Mila, sad si stvarno nadmasila sebe!!! :lol:
Pa, zar nisam vec toliko puta rekla da NE SLUSAM NARODNJAKE!!!

Mada...bolje i Juice, nego 187!!! :finger

;pljuga
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Kao prvo, moram da demantujem Milu, jer prosli put nisam pao zbog sverca bugarskih narodnjaka. Navatali su me zbog ilegalne preprodaje Shilerovih goblena, odveli u stanicu, gde su mi rekli: "Ili te shishamo do glave ili ces da radis za nas". Posto nisam mogao da se odlucim izmedju ponudjenih varijanti, pristao sam na obe.
Najnovija saznanja do koji se doslo u istrazi govore da je akcija "I ja sa Zvijzdash" ustvari samo paravan za regrutovanje novih clanova inkriminsane grupe. Nakon paklene obuke koja se odvija na poligonima u okolini Trebinja, novo-regrutovani clanovi dobijaju ratni raspored i aktivno se ukljucuju u terosristicke operacije koje se odvijaju pod konspirativnim imenom "Moje sijedishte na marakani". Nasi, dobro obavesteni izvori, takodje navode da je jedan od kljucnih ljudi ovog pokreta, legendarni komandant Nosferatu, zglajznuo, ali da je na njegovo mesto doveden izuzetno sposoban mlad oficir-diverzant, cije se ime za sada drzi u tajnosti. Sitaucija se dramatizuje, izgleda da je ovo samo vrh ledenog brijega.


Ne nisu RAGAZZI,ali cemo ubrzo otkriti koja je  ekipa u pitanju,samo kada nam zbog odavanja informacija "glave" ne budu ugrozene,kao sto je sada slucaj.
Koliko sam ja upoznata RAGAZZI postoje vec neko vreme,a ekipa o kojoj mi govorimo ima vec blizu dve godine postojanja,samo zbog povezanosti te ekipe  sa sicilijanskom mafijom ne smemo  jos uvek otkrivati detalje.
E,a sada da ne zbunjujemo vise nikog;mi se zezamo jer znamo koja ekipa je u pitanju,ali se nista o tome nece pricati dok ne dodje vreme.

Nas reporter Sima izvrce cinjenice,iako to nije u skladu sa novinarstvom u nas.Da laze potvrdjuje i zaplenjen CD  u kolima,kojima je putovao po bugarske narodnjake,a kako tek sada potpisuju za "Juzni vetar",nisu imali  mogucnost da novcano isprate celokuan prevoz preko granice,pa su mu  u zamenu za novac,poklonili odredjen broj CD-ova.
Da je cinjenica da je nas reporter izgubio nit sa informacijama kada je nestala  "sveska sa spiralom",toliko puta pominjana  kao jedan od vaznijih dokaza u predmetu sverca bugarskih drzavljana,mogu posvedociti izvesni SR-PO-PO i VE-MO-MO.Ste ce se dalje kao dokazni materijal pojaviti,ostaje da se vidi kroz istragu kolega iz tajne baze pod nazivom "Menjacnicaas".
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Ja sam danas bio na kratko u Beogradu i samo na Obilicevom vencu sam video 4-5 grafita
RAGAZZI R.S
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

;pivo Ako je ovo istina za ovu novu grupu i ako je finansira "sicilijanska mafija" znaci da ce biti para koliko hoces tj. imacemo najbolje setalice do sada ako Bog da .
POZDRAV BRACO SRBI ![/b]

Quote from: "capocrimi"? ??? ?? ?????????...

?????? BoyZi  :)

?0?????!!!

Sto bi reko prijatelj zika, "a sto spikas, muter ti tvoju".
E capri, davno sam ja napustio vase teritorije, a kad "svratim" tesko ces me naci u normalnom stanju. I jos da ucim 'talijanski :)