?  :nene  :nene  ????? ?? ?? ??????, ?????????? ????? ?? ???? ?? ???????  :D
??? ?? ?? ?????...?????? ?? ???????? ?? ????? ?????? ????????????? ????????... :rofl

?0?????!!!

???? ????? ?? ?? ?????? ???? ?? ????? ???? ?? ??????, ????? ?? ????? ?? ?? ???????... ?? ????????? ????  :lol:

Ovo stvarno nema smisla, lepo vas pitam da mi date info a vi sve okrenete na zajebanciju, kao i svaki topic... c c c bagro neopevana!!! :rofl  ;pljuga  :ruke  :D

????...? ??? ???? ?? ???????? ????????? ?? ???? ?? ????????...???? ????? ?? ??????? ? ???? ???? ? ?????? ???????.... :batine

?0?????!!!

Rekla mi je zenska da si neki cupavi ko taj na avataru heheheh  ;pljuga (ovo nije bio citat, malo sam ulepsao recnik)
Al dok sam ja shvatio o kome ona prica, na koga je naisla vec je i poluvreme zavrsilo.

Quote from: "Baske"Ovo stvarno nema smisla, lepo vas pitam da mi date info a vi sve okrenete na zajebanciju, kao i svaki topic... c c c bagro neopevana!!! :rofl  ;pljuga  :ruke  :D

E,Baske,zvala bih ja tebe na sastanak ekipe,ali ces mi iskvariti decu! :rofl
Morace ceo zivot,da duvaju u auspuh...
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "Mila"
E,Baske,zvala bih ja tebe na sastanak ekipe,ali ces mi iskvariti decu! :rofl
Morace ceo zivot,da duvaju u auspuh...

Ma dobro, nije bitno, verovatno si u pravu... :)  
Nego da ja pitam tebe nesto drugo - da li znas mozda neku pouzdanu bejbisiterku, treba mi da mi pricuva sestricinu sledece srede? :lol:

Quote from: "Baske"Nego da ja pitam tebe nesto drugo - da li znas mozda neku pouzdanu bejbisiterku, treba mi da mi pricuva sestricinu sledece srede? :lol:

Baske,pa zar ne znas da je Mila najbolja bejbisiterka na svetu?! :o
Meni uvek cuva dete,i Nana je extra gotivi!!! :)

...O posledicama cu razmisljati za par godina... namigivanje

;pljuga
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Remy,super ti fora sa slobodnim vremenom,al' i za to ima leka :D

Quote from: "bojan"Remy,super ti fora sa slobodnim vremenom,al' i za to ima leka :D

Shmekeri su mi omiljena vrsta domacih zivotinja... :cigla

;pljuga
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

E, ljudi, dok vi ovde iznosite lazi i neproverene informacije, ja da istrunem u zatvoru, jel?!
Nakon pustanja na slobodu, resio sam da dam i zvanicno saopstenje zbog cega sam bio corkiran u policijskoj akciji nazvanoj "Perorez" (ime dobila po uzoru na akciju "sablja").
Dakle, nakon sastanka sa vasim dopisnikom (koji non-stop iznosi lazi), Simom-Srbijom, koji je odrzan u kafani "Lipov Lad", bio sam uhapsen i uz jake policijske snage priveden istraznom sudiji okruznog suda u Beogradu.
I sam zbunjen, trazio sam da mi bude objasnjen razlog mog lisenja slobode i sprovodjenja nadleznom organu.
Nakon kraceg razgovora sa sudijom, objasnjeno mi je da organi vlasti poseduju dokaze o uskoj povezanosti Simeona Srbije sa pomenutom organizacijom (cije ime necu iznositi kako bi mi glava ostala na ramenima). Navodno, na CD-ovima bugarskih narodnjaka se uopste nisu nalazile pesme folk-pevaca, vec vazne informacije o radu, strategiji i finansiranju pomenute organizacije.
To da je ta grupa povezana sa sicilijanskom mafijom odgovorno demantujem, jer sama grupa nosi zabarski naziv samo zbog maskiranja. Inace, vodja ove opasne militaristicke organizacije je Srbin, a trenutno vlastima nije poznato gde se on nalazi.
Kako mi je saopsteno od strane organa unutrasnjih poslova i pripadnika bezbednosno informativne agencije, ova grupa se direktno finansira iz resora finansija menjacnice as, a neki od kljucnih ljudi u finansiranju iste su i korisnici ovog foruma, cija imena u cilju istrage necu pominjati.
Organi vlasti su od mene zahtevali da u potpunosti prepricam sadrzaj mog i Siminog razgovora, jer, kao sto rekoh, postoji osnovana sumnja u njegovu umesanost.
Inace, oruzje za ovu grupu je doturano na jos nekoliko nacina osim uz pomoc pomenutog auspuh servisa, a jedan od njih (koji je do sada proveren i dokazan) je i licna razmena oruzja koja se tokom celog letnjeg perioda odigravala na sportskim terenima ade.
Ministarstvo za sport i omladinu, na celu sa J.S. ostro osudjuje ovakav potez ove militarizovane grupe, jer sportski tereni treba da posluze mladima za sport i rekreaciju, a ne teroristima za njihovo organizovanje i naoruzavanje!
Prema izvorima bliskim "BIA", najvecim delom su u to naoruzanje koje je doturano na adi ciganliji spadale stangle i bejzbol palice najnovije tehnologije, kao i nekoliko razlicitih vrsta baklji.
Pominje se u izvorima bliskim "CIA" i "Scotland Yard" da su se clanovi ove grupe u poslednjih nekoliko meseci uspeli naoruzati najsavremenijim svetskim oruzjima, medju kojim se nalaze i najnovije, tzv. "Krstarece Baklje", koje se na nasem jeziku jos nazivaju i signalne rakete, inace napravljene po uzoru na americke krstarece rakete "Tomahawk" i "Patriot III".
Sem toga, americka "CIA" i "FBI" poseduju dokaze o upotrebi kamenja i cigli ( Tkodje savremeni vid naoruzavanja ) u pojedinim akcijama ove grupe.
Iako sve svetske agencije za borbu protiv terorizma ( CIA, FBI, DEA, BIA, KGB, SY, UNMIK, KFOR, SFOR, UN, UNESCO... ) pa i neke teroristicke (suparnicke) organizacije ( AL KAIDA, IRA, ANA, OVPBM, OVK, ETA, itd... ) vec vise od dve godine pokusavaju da saznaju gde se nalazi regrutni centar i vodje ove grupe, to za sada, nikome nije poslo za rukom.
Srpska Zandarmerija navodi da je na tragu ovoj grupi, a da li je to tako, ostaje vreme da pokaze...

Veljoni namigivanje

P.S. Nemoj CaPoCrImI da vas laze nesto... Decku je Toti idol (nosi njegovu sliku u novcaniku), a inace navija za Romu ( Romin dres ne skida! )
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

0?0?0?0?0?0 ?????? ?? ???????...????? ???? ???!

?? ? ?? ???? ??????? ????? ??? ???????  :D
??? ????? ? ????!?!

?0?????!!!

Normalno da cemo gledati derbi u Rimu, ali na TV Pink... :D
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Jel slucajno sto ti je kompjuter naprasno proradio bas posle pustanja iz stanice, a? Jel slucajno sto me je zaustavila patrola u Surcinu sa punim gepekom pilica i pisala mi prijavu za "preticanje kolone vozila".? I to je slucajno, a? Jel slucajno sto si promenio broj mobilnog, a? Verovatno si dobio sluzbeni, pa ti ovaj vise ne treba? Jel slucajno sto je papa Poljak? Em papa, em Poljak? Zamalo da izgubim sluzbu zbog tvojih kleveta. Juce me komandir zvao na raport zbog neistina koje si naveo u svom iskazu. A vidim okomio si se i na casne i postene ljude iz menjacnice as. To je zato sto su te banovali sa foruma. Pa noramlno da su te banovali kad si mombril. Mombrilu jedan.

Slusaj ti Simeone, naravno da nista nije slucajno! Upravo dok sam bio u pritvoru u zatvorskoj jedinici Pozarevac, kompinjuter mi je bio na opravci, te to nije "naprasno"!
Osim toga, to sto ti ne postujes saobracajne propise, zato i treba da te zaustave, a to sto sam promenio broj debilnog... To je vec treci padez... :)
Nisam se okomio na clanove finansijsko-navijacke ekipe "MenjacnicaAs" zato sto sam bananananovan, nego zato sto postoji osnovana sumnja u njihovu umesanost u celu pricu.
Na diskovima bugarskih narodnjaka koje si prevozio je utvrdjeno da postoji povezanost njih i pomenute teroristicke grupe, odnosno da je Menjacnica As jedna od glavnih finansijera iste. Zato sam se na njih okomio, a ne zato sto sam banovan! Ja interese drzave stavljam iznad svojih licnih interesa!
Kazes da sam mombril jedan,a?
Pa znas li sta je gore od jednog mombrila?! Gora su dva mombrila! Mombrilu dva! :finger
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

? ???? ????????, ??? ?? ???? ? ??????? ?? ?? ??????????  :)

Pa znam! Ali to je zato sto me tamo stalno namesta neki ustasa po imenu "Slaven"... :D
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

:rofl   :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl
"...tako si mali ,da mi te zao,ali bi meni u zalogaj stao,
ni pincetom ja ti
ne mogu pomoci,a ti otvori cetvore oci
pa pogledaj dobro kakvi su drugi
pa pokusaj i ti biti prvi..."
Ovo je jedan od glavnih hitova  Marije Zabljakazov i njenog supruga Kresimira Tomiconov!!! namigivanje
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

:rofl  :zbunjen  :rofl  :zbunjen  :rofl  :zbunjen  :rofl  :zbunjen  :rofl  :zbunjen  :rofl  :zbunjen  :rofl  :zbunjen  :rofl  :zbunjen  :rofl  :zbunjen

Nemoj da vas je sramota ili nesto!
Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Nakon razgovora sa generalnim sekretarom za borbu protiv globalnog terorizma INTERPOL i EUROPOL, Udruzenje Nezavisnih ( u daljem tekstu UN ), daje sledece saopstenje:

U poslednjih nekoliko nedelja primeceni su ozbiljni pokusaji da se situacija oko traganja za pomenutom teroristickom grupom i njenim clanovima izvrne na ovaj ili onaj nacin kod raznoraznih sredstava informisanja, kako na ovom forumu, tako i na raznim drugim javnim glasilima, kao sto su: "Bilten menjacnice As", Radikalski casopis "Mombril", Nezavisni politicki magazin "Nece grom u Koprivu", Slikovnica "Pishanje uz Juzni vetar", Oficijelne novine "Feketic`", Koreografsko-novinarski list "PFG", i jos mnogi drugi...
Kako situacija polako izmice kontroli, UN je resila da sve to pokusa smiriti i da "spusti loptu na zemlju", kako to nash narod kaze.
Javnost ocigledno nije ni svesna koliko pomenuta grupa moze da bude opasna, te se sire lazne vesti i informacije u vezi iste,a sve to moze uzrokovati razne nezeljene posledice po bezbednost gradjana i gradjanki.
Do pre nekoliko nedelja nije se gotovo nista znalo o pomenutoj grupi sem da postoji oko dve godine. Dakle nije bio poznat ni naziv ni clanovi ni mesto gde se oni nalaze, pa ni tacna delatnost ove grupe.
Sve svetske policije, javne i tajne bezbednosne sluzbe su pokusavale da dodju do vishe informacija, ali bezuspesno. Interpol je cak, u jednom trenutku povezao aktivnosti ove grupe sa aktivnostima "Odseka" i njihovog istaknutog agenta koji koristi dva imena poznata interpolu - Zozefin, odnosno Nikita. Medjutim, nakon ozbiljne i opsirne istrage, doslo se do saznanja da ova grupa nije u nikakvoj povezanosti sa "Odsekom", a kako su nam Nikita, Majkl i Operacija rekli, cak je i "Odsek" pokusao da sazna neshto vise o ovoj grupi, pa cak i istaknuti kompjuterski strucnjak Birhof, s' obzirom na svoje hakerske sposobnosti je pokusao da izvuce neke od podataka sa oficijelnog sajta menjacnice AS, ali im to nikako nije islo za rukom!
Pre izvesnog vremena, saznali smo da su elitne jedinice spske policije, pre svega "Zandarmerija" i "SAJ" na tragu ovoj grupi, ali to je bilo jedino saopstenje koje se moglo cuti u izvorima bliskim Policiji.
U saradnju sa pripadnicima Srpskog MUP su stupile i jedinice Bugarskih pogranicnih jedinica, kada se doslo do imformacije da preko granice treba preci pozamasna kolicina Compact Discova na kojima se navodno nalaze Bugarski narodnjaci.
Munjevito je reagovala Bugarska policija, te je angazovala za ovaj slucaj nikog drugog do James Bond-a lichno, poznatijeg kao Agent(!) 007. Posle samo sat ipo vremena na Aerodrom u Sofiji je sleteo avion u kome se nalazio istaknuti agent britanske obavestajne sluzbe, a nesto kasnije na lice mesta su kao podrska stigli i Majkl, Birhof, Operacija i Nikita iz "Odseka", pa i licno "Ujka Sem" iz CIA. Nakon detaljnog planiranja akcije, pronadjeno je terensko vozilo bele boje, marke "Lada Niva" kojim su CD-ovi, prema izvestajima Agenata (!) koji su radili na ovom slucaju trebali da budu prevezeni od Sofije do Beograda.
Prema izvorima bliskim sluzbi "British Intaligen Service", na diskovima se nalaze vazne informacije o akcijama, naoruzavanju i finansiranju pomenute teroristicke grupe.
Takodje se sumnjalo da se upravo na tim diskovima, na kojima se navodno nalaze pesme Bugarskih estradnih umetnika, nalaze imena i fotografije lica koja vode ovu grupu i njenih clanova takodje.
Pripadnici Bugarske policije, Srpske policije, "Odseka", CIA i BIS su odlucili da prate ovo vozilo, kako bi se saznalo njegovo kretanje i kako bi se saznalo ko su osobe umesane u transport navedenih diskova.
Nakon kraceg pracenja vozila, lice duze kose, muskog pola, starosti oko trideset godina, koje je upravljalo ovim vozilom je pocelo naglo da skrece i pokusalo da pobegne. S' obzirom da je cela akcija jako dobro bila isplanirana, vozac "Lade" nije uspeo da pobegne jakim policijskim snagama, te je bio lisen slobode i sproveden nadleznom organu.

Nakon privodjenja se saznalo da je vozilom upravljalo lice Srpske nacionalnosti, iz Beograda, cije ime je Sima Srbija. Kod njega u vozilu je pronadjen odredjen broj diskova na kojima se prema osnovanoj sumnji policije nalazio znatan broj podataka, kao i snimak "Al Jazeera", na kojem je navodno vodja ove grupe ( mada, autenticnost snimka nije dokazana ).
U prvim momentima se sumnjalo da je Sima Srbija ustvari veza izmedju "Tapkaroskog Klana" i "Sicilijanske mafije", ali je detaljnije saslusanje pokazalo da je to netachno.
U sudskim spisima se pominje izvesni 'Slaven', cije prezime nam nije poznato za sada. Navodno, 'Slaven' je jedan od sefova "Tapkaroskog klana" koji je pod pokroviteljstvom menjacnice AS, a u navodnom sukobu sa Sicilijancima.

Na salusanju je Sima Srbija izjavio da dvoje ljudi, pod pseudonimima "Baske" i "Remy Martin" gotovo sigurno znaju identitet vodja, a mozda i vecine clanova, tako da su poternice za njima vec izdate od strane INTERPOL, pa se mole svi koji znaju nesto vise o ovim ljudima, da se jave najblizoj policijskoj stanici, ili na telefon 011/92.
Evo i njihovih slika:



Remy Martin



Baske

Takodje je Sima Srbija pokusao da umesa Milu Radojicic u ceo slucaj, ali ona, prema pouzdanim informacijama, definitivno nije povezana sa clanovima ove grupe. Evo i njene slike:



Mila

No, da se vratim na ceo slucaj. Sima Srbija je pre pustanja iz stanice bio osisan, tako da vise ne nosi dugu kosu. Demantujem njegova saopstenja prema kojima on tvrdi da je bio priveden zbog Shilerovih goblena!

Takodje su pokusaji da se javnosti zamazu oci propale, jer naziv ove grupe nije "RAGAZZI", kao sto su neki tvrdili.

Najinteresantnije od svega je to shto su cd-ovi koji su iz bugarske policijske stanice poslati u Beograd na ekspertizu, u toku puta nestali pod velom sumnje! Na njihovo mesto u posebno cuvanom prtljagu aviona Boing 747 su ljudi koji su odneli CD-ove bugarskih narodnjaka ( oko 70 CDova ), napadaci su stavili 0k0 70 CD-ova na kojima su se nalazile pesme sa Albuma "Pesme Sa Severa". Policija intenzivno traga za pomenutim bugarskim CD-ovima.

Pozdrav!
Maja - Azdaja :)
vezdini su navijachi od atomske bombe jachi!