Ljudi zasto malo ne forsiramo onaj nas grb sa orlom koji stoji iznad zvezdinog grba i natpisa delije.Bilo bi do jaja da se uradi zastava i da se nosi na tekme.Zasto ga nema na setalicama, zastavama na dve motke?

Ne znam da li ti je poznato da "Delije" kao navijacka grupa ne postoje vec jedno duze vreme?

u jebote nisam znao to! pa kada se to desilo namigivanje

mislis ono  pre su svi bili Delije  nije bilo grupa tipa Heroes Ultras... inace mnogo je jak orao
.. I KRV TECE MOJA CRVENO-BELIH BOJA!!!

Delije postoje, ali se ne forsiraju kao grupa, vec se forsiraju podgrupe. E te podgrupe (Ultras, BBRS, Ultra Boys, Brigate, Heroes), cine DELIJE. Ali svaka podgrupa fura svoj fazon, ime, nacin zivota... itd. pa je s tim normalno da svaka podgrupa izradjuje svoje zastave, majice, slavi svoju godisnjicu itd.  Malo je kompleksno da objasnjavam, mozda bi me neko pogresno shvatio, ali Mila bi sigurno znala da objasni bolje od mene.

Ono sto sam hteo reci: delije vise postoje kao IME, a ne kao GRUPA

Tako da te zastave na 2 motke itd. je moguce i ostvarivo, ali je pitanje ko ce to da izradjuje. Veca je mogucnost da ce to da izradjuju Delije iz unutrasnjosti, npr. Delije Valjevo recimo.

Forumasi, koji su u podgrupama, nek se jave na ovu temu, posto pitanje jeste kompleksno.[/b]

Jebote bas sam se istripovao da uradim zastavu sa tim grbom, zastava da bude velicine  kao mala ultras zastava taj fazon