Ne znam kako sam mogao da zaboravim ovaj detalj:

Dan pred tekmu, naourazli smo se pivom, vucemo one kese i idemo na stadion na trening. Posto ima skoro pola sata peske tako se mi smrzavamo kad u susret nam ide zena koja drzi stapove za skijanje i kao da ima skije na nogama (a nema) hoda prema nama. Ono sve pokreti rukom, zabada stapove u beton. Mi tu izginemo od smeha, kad posle jedno 50 metara evo je jos jedna! Pa posle 50 metara, njih nekoliko, pa jedan par i tako do stadiona... Da li utorkom ludaci imaju izlaz u grad ili sta je ne znam.
(Onda smo mi hteli da odigramo jedan virtuelni basket, ali je neko skinuo mrezicu sa kosa, a to me uzasno nervira... :D )

Stapovi za skijanje, stapovi za hokej, cemu ovo vodi... :D

Najsmesnije od svega je sto sam tu glupost gledao ovde na TV-u.Kao,dokazali su naucnici da ta "rekreacija" mnogo bolje sagoreva kalorije,pa umesto da trce,svi su u fazonu "virtuelnog Ski-trcanja",narocito u Finskoj i Svedskoj.

Pa, istina, bili su onako brezuljkasti ti trkaci na skiajama bez skija, zamisli da se istripuju na skijaske skokove...

Posle onakvog prozivanja za busenje guma mora covek da se registruje i ovde c c c
Sto ne kazes da se jedan clan prisutne delegacije oblizivao dok je gledao babe sa skijaskim stapovima :D
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)

evo sada se zavrsi tekma fc copenhagen-ob i sta se desilo 5 min pre kraja tekme????

navijaci ob-a zapalili baklje i ubacili na teren :rofl  :rofl

kopija?
razmislite sami.

Jeli Cazzo, posto sam video da si stavljao slike po forumima iz Danske - da nisu tebi gore ispred stadiona kad si ih slikao gastosi pevali "Mutne su ti slike Bumbare"?
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)

:rofl  :rofl
ne bre.cazzo kada slika slika kao sto se i videlo.
a gastosi kao gastosi.bas me sada zanima kome su to pevali.

Jackass brate... stvarno da nije bilo tog manekena ne bi ispali svi tako lepi kakvi smo ispali,
a i cuo sam da se sve ribe iz Evrope raspituju za njega ;pljuga
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!