Neznam dali nako od vas zna ali u piramidi(nbg) je otvoren pravi navijacki shop .
Radnja je u engleskom fazonu napravljena tako da mi se nije nesto strasno
svidela jer sam ja u italijanskom fazonu.Ima mnogo dobrih fajerki sa natpisom
hooligan, dojaja dukseva,koshlja, majci,kacketa...Najvise su me iznenadili retro dresovi
iz 60-tih. zvezde,partizana,west hema,millwoola,celtica,liverpoola,italije...
Cene su za nashe uslove i vishe nigo previsoke (duks 4000,faerka8000...)ali za sitnice moze da se odvoji.Takodje ima dobrih neoutralnih bar shalova po veoma pristupacnoj ceni.Jedino sto vec dugo vreme trazm a bio sam siguran da cu tamo naci je karirani kacket
koji nose hooligani u engleskoj.
(ovo nije raklama vec cisto licni utisak i obavestenje drugim navijacima)
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Te fajerke  sa natpisom hooligan su smeshne i za shminkere. Ako si huligan budi huligan ali nemoraju da znaju svi. U zivotu nebi kupio takvo komercialno sranje.

Jel ima Burberry, Lacoste, Aquascutum, Stone Island itd???

Pozdrav

I mene isto interesuje, kacket Burberry recimo. Moze i Polo sport, Hugo Boss...

ma kluz je zakon kakav burberry kakvi bakraci

e ?????? ???? ?????????? ???? ?? ???? ????? ????????

???? ???? ???????? ???? ??? ??????? ?? ? ????? ??? ???? ?? ???????? :)

?0?????!!!

Ne znam da li ima Burberry bas u Piramidi,ali mu je cena u Londonu u svim shopovima 4O funti,tj. oko 3500-4000 din. a i  ja ga trazim vec koje vreme.   :o

Te stvari sa natpisom Hooligan su smesne.
Inace Burberry stvari ima u Milleniumu butik ZAN.

Fajerka (bez Hool  :D ) 8000? 250Maraka? To ja jos u markama, posledica iz rata.
Ma to je i za nas gastose mnogo :)

ja ti nebi nosio te dukseve hooligan ni da mi platis!!To samo nose one napaljene budale sto misle da su hool ako si hool onda netreba niko da zna!!!pozdrav ekipi ;pivo  japanacc

Retro dres je verovatno jedina stvar kojoj nisam zapamtio cenu
ali ako te interesuje obidji radnju stvarno je dojaja dres mada
je
meni on vise da ga okacis na zid nego da ga nosis na tekme.
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Koje cifre  :o Mnogo je to za krpice  :D
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

? ??? ?? ?? ????? ??????? ??? ??? ??? ?? ????? ?? ?? ???? ??????? ???? ?? ?? ????? ?? ????? ???? ?? ?????? ???? :D

?0?????!!!

Butik se nalazi na prvom, hmm... ili drugom spratu preko puta one prodavnice sa martinkama i vijetnamkama...

retro dresovi su 3.900 din... zvezdin je skroz gotivan, klasika sa dugim rukavima, stari grb, koji je mozda malo vise spusten... od pamuka je! Neki Englezi ih prave, ima katalog da se naruci, bruka kakvi su nekad bili dresovi evropskih klubova iz 50-ih godina...

Burberry nema, ali ima fred perry polo 3.200 din, par modela i kacketi.

nekoliko zanimljivih sulja... i bar salova.

Imao sam broj prodavnice negde zapisan, ako nekog intresuje pogledacu...

ima li taj ducan net stranicu...koju sliku da vidin.....

Al' su navalili ovi bili...

Imate na sajtu www.toffs.co.uk da pogledate 'bolje' dres :)

Ekipa iz UK moze i da ustedi kintu, stavi broj...

ovi toffs dresovi su jebeni i kvalitetni. iman jedan

Nemogu da verujem koliko je gotivan :rofl  dres moracu pod hitno da ga kupim... e sranja sada moram da puknem neplanirano 4.000 ma ko ga je.e ZVEZDA MI JE SVE NE MOGU BEZ NJE................. :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion

Kad smo vec kod shopova i standova,bio sam jutros na Sajmu "Cocek i priroda" u NS  i naisao na stand sa pirotehnikom!
Ludnica!Pored standardnih kineskih sranja,za oko mi zapale "dimne fontane",covek mi pusti na TV da vidim kako izgleda,solidno,ko redovan dimnjak!200 dinara!

Ima i neka velika "mexicka" baklja!500 dinara!

Ludnica!

Mada,sve mi to deluje mali karnevalski! :finger

Ima i fajerka, cini mi se za 4500, i par dosta dobrih stvari ali su cene dosta jebene!Obavezno pogledajte!

Quote from: "sale"Imate na sajtu www.toffs.co.uk da pogledate 'bolje' dres :)

Kizonjo, ova tema me je podsetila na b.robsona  :)  i njegov predlog da pored "hool linkova" na caffe okacimo i linkove hoolshop-ova (evo ljudi su i sami dosli do te teme)...medjutim, poshto njega nema da nam da listu, mogao bi Cedo da ostavi neki prostor za dodavanje i ovakvih linkova, pa neka posetioci sami ubacuju... :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!