Quote from: "Ultra klan".. Nebitno gde su proizvedene, moraju biti odredjenog kvaliteta (dal se rade u turskoj, kini, engleskoj ili rumuniji)!

Quote from: "????"A nasi tkz. "butici" koji su tkz "zvanicni zastupnici" nabavljaju "original" robu ko zna iz kojih tokova. Nikada nisi sugran da u butiku imas originalni proizvod...

????? ????, ???? ?? ???????? ????? ?? ???? ??????????? ???? ?? ??????? ? ???????? ?? ???? ?????????...?? ??? ??????? ??? ???????? ?? ?? ???? ??? ???? ?????? ???? ????? ???? ?? ?? ?????????? ?????. ???????? "????????? ????????????" ?? ????? ????????.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Original Fred Perry majcu koju sam platio 4.500din. u radnji FP je pravljena u tajlandu. Pise na majci lepo i jasno. Ako zelite moze i slika da padne.

A sto se tice casual stvari - naravno da pored toga sto su markirane moraju biti lepe (tom kome kupuje) i moraju biti casual (uglavnom bez mnogo dzepova, bez puno razlicitih boja itd. itd.)










Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Postoje 2 standarda-za zemlje EU i za ostatak.
Pa tako kinezi imaju dva standartda od kojih se jedan prodaje u C&A,Metro...megamarketima po evropi i cene su skoro iste kao i ovde ali je kvalitet na visem nivou...

Tako i Nike,Adidas...imaju 2 standarda ali u Srbiju ulaze i jedan i drugi a posto su cene visoke na sta god naisli i sve se vodi kao org.pregledajte dobro sta kupujete mada se to skonta golim okom za kratko vreme.
I da gomila "markiranih'' dukseva,majci...se cak sije u kucnim proizvodnjama u Srbiji-prisivaju se etikete...

Kupis najkvalitetniji,ne znam,pamuk,i snajderka ti sasije duks za 400-500 din,dodas vez ili neki detalj...Srbija-snadji se

Upravo si me podsetio na jednu nasu krojacku radnju cim sam video da rade etikete Paul & Shark a ja reko jednoj devojci "Otkad radite fuseve" a ona samo  :D

Takodje oni Zvezdini dresovi Adidas su se radili u jednoj nasoj firmi u BG, koja samo prisiva logo adidas, inace Zvezdini dresovi nisu od originalnog kvaliteta, nemaju rupice, nemaju oznaku Climacool, kragna nije rastegljiva. U Srbiji se svasta radi i valja.

Dalje, kod Lacoste stvari da bi provalio dali je original ne sme da pise na Gusteru Lacoste, i mora da ima noge. Postoji manji i veci guster, mada se i originalnost proverava po kvalitetu tekstila.






Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "KizaLion"
Takodje oni Zvezdini dresovi Adidas su se radili u jednoj nasoj firmi u BG, koja samo prisiva logo adidas, inace Zvezdini dresovi nisu od originalnog kvaliteta, nemaju rupice, nemaju oznaku Climacool, kragna nije rastegljiva. U Srbiji se svasta radi i valja.
?,??? ?? ??????????? ?????????,??? ??????,?? ??? ?????????? ???????,?? ??????????? ???????,?? ?? ?? ???? ????? ?????... :bes


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Pre tri godine sam zadnji put bio u Bgd-u i jos tada sam primetio
vanserijske cene za vecinu markirane robe a kako pisete izgleda da je i sad tako.Nije ni na zapadu bas jeftino ali ogromna je konkurencija tako da se uvek nadje nesto jeftinije a da ne govorim o rasprodajama.
Australija je poznata kao opustena zemlja tako da kad je oblacenje u pitanju sve je manje vise casual.Ovde su top marke Billabong,Qiucksilver,Rip Curl,Volcom i sve su deo surf kulture,sto ne znaci da moras biti surfer da bi ima nesto od toga.Obicne majice su oko $50,znaci 3500 din.Od ostale casual mode u poslednje vreme razbija Ben Sherman koji stvarno ima do jaja robu.Tu su jos Firetrap, Insight, Armani Exchange, Boss, Stussy, G-star i da ne nabrajam vise.Izbor je ogroman i prosto ne znas sta bi kupio.Burbery je ovde totalno isfuran od raznoraznih azijata tako da ga osiim njih malo ko i nosi.Nedavno sam bio u njihovom butiku i vidim da ni ova nova sezona nije nista posebno,bar meni.
Ne postoji prvi i drugi standard ni za jedan brand.Sve se to stanca po fabrikama u Tajlandu,Kini,Indoneziji.Tamo su i Nike i Billabong i Versace i Boss i sve sto postoji.Oni prave orginale zato sto u Nike fabricu u Tajlandu devojcica od 12 god radi za 20 centi na dan.Pored tih legalnih fabrika ima ih jos mali milion koje rade te tzv kopije koji se onda distribuiraju sirom sveta.To je cela prica.




Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Shal je bez greske.
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Quote from: "Red Squad Podgorica"Shal je bez greske.
??????????. :)

???? ?? ?? ?? ???? ???? ??????o ??? ?????? (Tom Tailor). ????? ??? ???? ?? ????, ???? ?? ???, ??? ?????...

Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

A ovo je vec spektakl :D
Kakav underwear program, pa ovo nema ni LA PERLA  :rofl
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

????? ???? ?? ?? ? ??-? ??????? ???? 69,?? ?? ????,??? ?????...

Quote from: "VlAdA nS"????? ???? ?? ?? ? ??-? ??????? ???? 69,?? ?? ????,??? ?????...
gde?

????? ?????? ???? ? ????? ?????? 1

Na terazijama ima prodaja u kojoj moze da se nadje fred peri tike 100eu dzemper 100eu sulje 100eu jasa 250eu
la coq sportif duksevi oko 50eu originali sigurno.
Na sajmu sam video falsinu fred peri dzemper 2500 al je razlika vise nego ocigledna!!!

??? ????? ?? ???????????
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!