Ma kizi to nije ni minut posla.
Doda samo tamo sekciju Shopovi odnosno kako god hoce da ih nazove, i doda sam kad hoce. Mnogo manje zajebancije...

Zna li neko sta se desilo, pa je zatvorena radnja u Piramidi?
Bila je jedna radnja i u ulici Majke Jevrosime, radi li jos uvek ili je i to zatvoreno?
:zbunjen
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!


Fred Perry sigurno jedino sto bi kupio u tom shopu. Mislim hooligan kakav brand covece  :utoka

To u Piramidi je Mods69. Bio je jedan i u Majke Jevrosime ali je nazalost zatvoren :(
Imaju do jaja dukseve ali su isto tako do jaja skupi. Oni tanji duksevi bez kapuljacha su oko 4000 a oni deblji sa kapuljachama su 6000. Imaju dobre kachkete, zimske kape, ona sranja za kljucheve ili mobilni...

Quote from: "UK_Nikola"Fred Perry sigurno jedino sto bi kupio u tom shopu.

Fred Perry jedino i vredno pomena, sve ostalo je sranje!
Kosovo cest' le Serbie" "Косово је срце Србије"

Quote from: "UK_Nikola"Te fajerke  sa natpisom hooligan su smeshne i za shminkere. Ako si huligan budi huligan ali nemoraju da znaju svi. U zivotu nebi kupio takvo komercialno sranje.

Jel ima Burberry, Lacoste, Aquascutum, Stone Island itd???Pozdrav


Mislim da se salis?!
Shop je po Meni jedan shit, prostor je ok. ali stvari koje Sam video su uzas, sem polo Freda,ostalo blagi uzas, +cene na Srbske uslove
Imao je nesto od Svabske marke Hooligan ,bezveze, znam da je trebao da ima i Pitt Bulla ,ali mislim da nije nista od toga doslo u shop... namigivanje
Sve te marke treba i isplati se kupovati samo u Italiji kada su popusti Januar-Avgust... namigivanje ,mislim na Burberry, SI...
S

U pravu si Warsaw, samo sto gomila stvari nije nikad na popustu. Tipa La Coste, Burberry itd. Dok se sve zabarske marke pronalaze na popustu od 20% do 50%. Treba koristiti i druge metode, tj. kupovati saniranu robu.

http://www.time-out.to/index.php?lang=en&nav_id=mens&page=mens

kad smo vec kod toga,neka neko 'strucan'  pogleda ovo pa nek mi kaze spada li u 'casual'  :)
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Quote from: "Red Squad Podgorica"http://www.time-out.to/index.php?lang=en&nav_id=mens&page=mens

kad smo vec kod toga,neka neko 'strucan'  pogleda ovo pa nek mi kaze spada li u 'casual'  :)


Treba razjasniti neke stvari,a to je sama rec Casual znaci opusten-o,medju hooliganima su popularne marke koje je naveo Nidza UK, ali uopsteno sve stvari "opustene" su casual ... namigivanje
Ne moraju to da budu Burberry, Lacoste...itd...
S

a tako sam nesto i mislio nego se zapitah moze li ovo da prodje posto bas ono 'lici' na 'casual' tacnije na nabrojane marke. u pg ima super 't-o' butik. inace hvala na objasnjenju  namigivanje
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]


Jer moze neko da mi kaze gde mogu da kupim barbery u bg-u.Po mogucstvu da mi kaze neku radnju(ako postoji)na relaciji z.stanica-marakana.
ve prolazi ZVEZDA traje!

Mislim na barbery kacket!
ve prolazi ZVEZDA traje!

Quote from: "FEAR NOVI SAD"Jer moze neko da mi kaze gde mogu da kupim barbery u bg-u.Po mogucstvu da mi kaze neku radnju(ako postoji)na relaciji z.stanica-marakana.


Probaj,vidi u city pasazu ...nekada je po nesto  tamo bilo od Burberry-a ,naravno original...
S

Quote from: "FEAR NOVI SAD"Mislim na barbery kacket!
ako trazis onaj klasicni karirani tesko da ces igde na svetu naci (org)

??????? ??????? ?? ?????? ?? ???? ?? ????????? ????, ???? ?? ??? ???? ?? ???? ??????? ?? ???? ???????...? ?? ?????, ???? ?? ??? ????? ?????, ?? ?? ?? ?? ?????? ???? ???? ?????????!!

?????, ????? ? ????? ?????? "????????" ??????? ??????? ?? 300 ??????!!! :D

A jos su totalno out prosao je fazon. Sve manje i manje ga nose navijaci i sve vise pozeri.

Quote from: "Majka Mara"Zna li neko sta se desilo, pa je zatvorena radnja u Piramidi?
Bila je jedna radnja i u ulici Majke Jevrosime, radi li jos uvek ili je i to zatvoreno?
:zbunjen
Mislim da je i to zatvoreno,barem je tako bilo pre nekih mesec dana,ali ostao je grafit pored ulaza :) .Meni su cene malo nerealne, vece nego "preko" i to poprilicno,pogotovo ako pricamo o Fred Perry-u.U Beogradu je i dalje najjace kupovati firmirane stvari kod sanera,pogotovo sada kada su poceli da donose i FP,Lacoste,Paul&Shark,DH...

Quote from: "UK_Nikola"A jos su totalno out prosao je fazon. Sve manje i manje ga nose navijaci i sve vise pozeri.

To sam primetio i kod tebe, Polo sport rula.

Burberry ide u zasluzenu penziju, a HL cu nabaviti vrlo brzo.