KBB thanx za link.
Ne znam da li se sajt redovno azurira ali pise da je radnja u Piramidi zatvorena, odnosno da je premestena u ul. Djure Salaja 7.

UK Nikola kad se ta radnja tek otvorila nije imala neki veliki asortiman ali kasnije su se izreklamirali nekim katalogom i najavili gomilu noviteta, reko ajd' da obidjem da vidim sta ima novo, kad ja tamo a ono medjutim... :finger

Njule to za sanere je u redu ali je takodje u redu da u jednom Beogradu postoji bar jedna prodavnica ovakve vrste.

Btw, mislim da je Burberry izasao iz mode onda kada su kinezi iz bloka 70 skapirali na sta se lozimo i poceli na veliko da prodaju "od igle do lokomotive" sve u burberry dezenu... :lol:
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "Northern"??????? ??????? ?? ?????? ?? ???? ?? ????????? ????,
Jos mogu da se nadju Burberry kacketi, ali oni 100% karirani ne. Koliko ja znam oni proizvode kackete za golf npr. kojiimaju manju b. sharu ili je i nemaju.

Evo to su ti neki novi modeli:



Aquascutum:

A na ovom sajtu nalazi se vecina proizvodjaca "casual" garderobe:

http://www.bagitup.co.uk/

hvala za link :) sada znam koga cu jos da iscimam za kupovinu online  :strumf

Nego sto se tice kacketa burberry, uvek treba proveriti da li je original, jer ako je original mora da ima etiketu napred. Fuserice burberry-ja su jos i neka marka Mulberry kao sto nosi ovaj lik dole. To je neko karirano sranje ali nije Burberry.


??????? ??? ???? ??? ????? ???? ??????? ?????? !:o
???? ????? ??? ??????? ???' ?? ????? ??? ??? ?????? ??????? ? ?????? ??  namigivanje

P.S. ???? ?? ?????? ???? ???????? ??????....

Quote from: "KizaLion"jer ako je original mora da ima etiketu napred.
ili vez...
Quote from: "savacium"??????? ??? ???? ??? ????? ???? ??????? ??????
i ja sam video u petak svetlo plavi na jednom liku i isto je bio org koliko sam uspeo da zapazim...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Koliko znam, onaj u piramidi jos sljaka jer je moj burazer skoro uzimao neke stvari, a mozda i gresim...

Mnogo je veci fazon,bar meni,uzeti jaknu "karingtonku" nego fajerku...a tamo toga ima!

Da se razumemo, hooligan stvari retko imaju velike natpise koji bodu oci, vec uglavnom diskretno ili samo slovo H u gotskom stilu

Mislim da ima i pit bull majica...

PoZ Kizi,posle duzeg vremena!

Ovde ima dobrih jasa.
http://www.urbanshop.co.yu
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Jel ima takav urban shop u Novom Sadu? Jedan ima ali je sranje. ;pljuga

Quote from: "CURVA NORD"Jel ima takav urban shop u Novom Sadu? Jedan ima ali je sranje. ;pljuga


dao si Sam sebi odgovor :D
S

Ove dvije radnje koje su se spojile u jednu(CHAN-DOO i MODS69)se sada nalaze u ulici Djure Salaja 7(tel.32 30 060),stvari su extra skupe ali ima stvarno svega!

Ko bude isao u madjarsku, neka svrati na sledece lokacije ako su mu usput:

Budimpesta:
-Rakoczi ut 7(lonsdale, everlast, martinke i jos neke stvari);
-1065, Nyugati atjaro uzlethaz Bp. VI. Jokai u. 40 (blizu Vaci ulice, imaju fred perry, mentalita ultras, lonsdale, everlast, troublemaker, hooligan, headhunter, ben sherman), telefon 428-0610/20m-lokal verovatno
-1068, kiraly u. 76("uj cim" se zove radnja, imaju m ultras, lonsdale, everlast, hooligan, troublemaker, lacoste, fred perry, burlington, bolle, hunnia, le coq sportif), telefon: 3518990

Debrecen:
-4026, piac u. 26(lonsdale shop)

Miskolc:
-3525, szechenyi u. 67("elen divat" ime radnje)

Eger:
-3300, kallomalom u. 66("JON! Londonbolt" se zove)

Ja sam bio samo u prvonavedenoj radnji jer nisam znao za ostale, lonsdale majca=42 eura, dux na raskopcavanje sa kapuljacom=oko 50 eura, ne znam kakve su cene u ostalim radnjama..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Zna li neko nekoga da prodaje kradenu lakosta robu

????? ???? ????.
??? ???? ??? ???? ? ?????????? ? ????? ?????? ??????? ???? ??????, ???? ?????????? ????????, ????? ? ?????????.

????????, ? ??? ??????

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

QuoteA jos su totalno out prosao je fazon. Sve manje i manje ga nose navijaci i sve vise pozeri.
Fazon je u tome sto ljudi ne gledaju vise sta dobro izgleda i sta je dobar fazon, vec sve je vise onih "wanabe" tj. "kobajagi" holsi.. Sto je u mnogo navrata tuzno i smesno! Furajte stvari sto dobro izgledaju a ne jer su to neke kao hool marke, i ako jesu sta to treba da znaci oni koji ih oblace su automatski sibadzije.. Smesno.. Sve je vise SI, Aquascutum i Burberi pozera na tribini koji ne shvacaju koliko su jadni.. Da ne pricamo o stanju engleskih tribina zbog toga.. Chavsi ili dizelasi na srpskom prevodu.. Brate nisam lud da platim 400 funti ili jevreja za jashu i da idem u njoj da se sibam.. Naravno svako bi zeleo da dobro izgleda i da likovi na tribini u ekipi dobro izgledaju ali nosite stvari sa stilom a ne zbog stila/firme.. Ne kazem sve te firme imaju neke dobre stvaricice ali dosta toga prevazilazi dobar ukus..
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Quote from: "savacium"??????? ??? ???? ??? ????? ???? ??????? ?????? !:o
???? ????? ??? ??????? ???' ?? ????? ??? ??? ?????? ??????? ? ?????? ??  namigivanje

P.S. ???? ?? ?????? ???? ???????? ??????....
U italiji na exkurziji sam video gomilu roze i plavih barberi kacketa ali ih prodaju crnje na ulici.Mozes da im skines cenu i na 5 evra...Divconi...
nisam siguran da li ima i original takvih ili se neko setio da iskopira barberi u raznim bojama sto skroz gubi fazon...

Quote from: "Ultra klan"
QuoteA jos su totalno out prosao je fazon. Sve manje i manje ga nose navijaci i sve vise pozeri.
Fazon je u tome sto ljudi ne gledaju vise sta dobro izgleda i sta je dobar fazon, vec sve je vise onih "wanabe" tj. "kobajagi" holsi.. Sto je u mnogo navrata tuzno i smesno! Furajte stvari sto dobro izgledaju a ne jer su to neke kao hool marke, i ako jesu sta to treba da znaci oni koji ih oblace su automatski sibadzije.. Smesno.. Sve je vise SI, Aquascutum i Burberi pozera na tribini koji ne shvacaju koliko su jadni.. Da ne pricamo o stanju engleskih tribina zbog toga.. Chavsi ili dizelasi na srpskom prevodu.. Brate nisam lud da platim 400 funti ili jevreja za jashu i da idem u njoj da se sibam.. Naravno svako bi zeleo da dobro izgleda i da likovi na tribini u ekipi dobro izgledaju ali nosite stvari sa stilom a ne zbog stila/firme.. Ne kazem sve te firme imaju neke dobre stvaricice ali dosta toga prevazilazi dobar ukus..

E to je poenta,nosi se ono sto dobro izgleda,zbog sebe i cava,ja recimo imam svoj fazon,uglavnom kupujem,odecu jedne marke uz dodatke ostalih zanimljivih.

Uostalom ovo je Srbija,ovde pravila ne vaze,ne kopirajte engleze(???)niti bilo koga-stvarajte srpski navijacki fazon-preko odece,navijanja,koreo,tuca i gostovanja.
Budite autenticni!!!

http://www.time-out.to/index.php?lang=sr&nav_id=mens&page=mens

Evo jednog, za nase standarde, dobrog mesta za odevanje.
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

odlican link.ima u podgorici butik time-out casualwear, sjajne stvari a nisu puno skupe.ja kupio par njih :D  :D  :D
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]