Sasvim normalana pojava.......evo bas sam pre par dana dobio narucene majice Aquascutum http://i17.ebayimg.com/03/i/06/69/2e/b2_1_b.JPG i http://i4.ebayimg.com/03/i/06/6d/b9/4b_1_b.JPG  i napravljene su na Tajlandu  :o  Mislim, sta reci.... Mada, opet, nije bitno gde je napravljeno vec da lici na nesto
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

Quote from: "Ultra klan"...jeftinija radna snaga pored svega ima svoje prednosti, a konacni proizvod nema razlike od onog proizvedenog u Evropi (osim cene)...Tako da, nemojte da vas to vise cudi, i ako se nesto ili bar deo stvari proizvodi u recimo engleskoj, francuskoj, nemackoj, italiji, ta stvarcica automatski ima mnogo visu cenu.

?? ?? ?? ????? ?? ?? ?????? ???????????? "Replay" ???? ??? ? ?????? ??????? ???????? ????? ?? ???? ?? ????? ??? ???????? ?? ??????????? ???????? ???? ??? ?????? "La Costa" i "Buberry" ?????? ?? ???? 300,00 ?????.  
????? ????? ??????? ?? ?? ?????? ?? ???? ??????????? ????????? ???? ??? ????? ?? ?? ?? ????? ????????? ????????? ??????????? ? ??????? ??? ?? ??????????? ? ????. ????? ?? ????? ????????? ???? ????? ??????? ? ???????? ???? ?? ?? ??????? ?????. ????? ???? ???? ???? ? ??????? ??? ?????????? ?????? ???? ?????? ??? ??? ??? ??????. ??? ?? ????????? ?? ?? ????? ??????? ????????? ????????? ? ?????. ??? ?? ????? ???? ???? ?? ????? ?????? ???? ????????? ?? ?? ?????  :o

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

??? ?????? ?????? ?? ????????. ???????? ?? ?? "????????" ?????? ???????? ??????, ??? ?????? :

??????? ?????????
???????? ??????? ??????
 
????? ?????????? ???????? ?????? ???????? ???????????? ???? ???????????? ?? ?? ? ? ??????? ????????? ?????????

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"
Quote from: "Ultra klan"...jeftinija radna snaga pored svega ima svoje prednosti, a konacni proizvod nema razlike od onog proizvedenog u Evropi (osim cene)...Tako da, nemojte da vas to vise cudi, i ako se nesto ili bar deo stvari proizvodi u recimo engleskoj, francuskoj, nemackoj, italiji, ta stvarcica automatski ima mnogo visu cenu.

?? ?? ?? ????? ?? ?? ?????? ???????????? "Replay" ???? ??? ? ?????? ??????? ???????? ????? ?? ???? ?? ????? ??? ???????? ?? ??????????? ???????? ???? ??? ?????? "La Costa" i "Buberry" ?????? ?? ???? 300,00 ?????.  
????? ????? ??????? ?? ?? ?????? ?? ???? ??????????? ????????? ???? ??? ????? ?? ?? ?? ????? ????????? ????????? ??????????? ? ??????? ??? ?? ??????????? ? ????. ????? ?? ????? ????????? ???? ????? ??????? ? ???????? ???? ?? ?? ??????? ?????. ????? ???? ???? ???? ? ??????? ??? ?????????? ?????? ???? ?????? ??? ??? ??? ??????. ??? ?? ????????? ?? ?? ????? ??????? ????????? ????????? ? ?????. ??? ?? ????? ???? ???? ?? ????? ?????? ???? ????????? ?? ?? ?????  :o

Nije ovde prica o plagijatima vec o pravoj fabrici npr. Versaci koja jeste u okviru Versaci korporacije, ali se nalazi u Kini, Koreji ili ne bitno gde. Posto si pomenula Versaci, da li mislis da bi jedna takva imperija dozvolila sebi da na bilo koji nacin ukalja steceno ime i slavu. Siguran sam da je kvalitet krajnjeg proizvoda isti( ne pricamo u reaboku ili fushbery-ju ili sta ti ja znam) vec o originalnom proizvodu bilo koje kompanije koja ima svoje fabrike tamo...

Kazes Evropi to nije potrebno, a zasto je Peugeotu potrebna Zastava ako ne zbog jeftine radne snage. Zar mislis da taj motor koji pravi Dacia za peugeot nije isti kao i onaj u novom francuskom automobilu.

Ford poodavno sve rezervne delove pravi u turskoj, vecina aviona Fly emiratesa sa popravljaju u alziru i u surcinu... ZASTO? Iz istih razloga, JEFTINIJA RADNA SNAGA, isti kvalitet...

Onda je o majicama zaista glupo govoriti, zar ne???

Problem je u tom sto se kod nas ne zna da li je nesto fus ili nije. Ok, postoje fabrike poznatih svetskih marki u Kini, Turskoj i sl, ali isto tako postoje fabrike u tim zemljama koje prave plagijate, vrlo dobre kopje istih. A nasi tkz. "butici" koji su tkz "zvanicni zastupnici" nabavljaju "original" robu ko zna iz kojih tokova. Nikada nisi sugran da u butiku imas originalni proizvod... Plasim se da "saneri" i nasi "butici" imaju iskljucivo kvalitetne kopije i fus robu.

Primera radi, secam se da sam pre 5-6. godina u adidasu doziveo da jedan par kopacki bude skuplji za 100 maraka od drugog para iako su isti model. Razlika je bila samo u tome sto je na skupljem paru pisalo made in Germany, a na jeftinijem made in Tajvan ili tako nesto sl. E sada ne znam sta da mislim...  Uostalom kao da je to uopste i vazno...

Quote from: "????"Problem je u tom sto se kod nas ne zna da li je nesto fus ili nije. Ok, postoje fabrike poznatih svetskih marki u Kini, Turskoj i sl, ali isto tako postoje fabrike u tim zemljama koje prave plagijate, vrlo dobre kopje istih. A nasi tkz. "butici" koji su tkz "zvanicni zastupnici" nabavljaju "original" robu ko zna iz kojih tokova. Nikada nisi sugran da u butiku imas originalni proizvod... Plasim se da "saneri" i nasi "butici" imaju iskljucivo kvalitetne kopije i fus robu.

Primera radi, secam se da sam pre 5-6. godina u adidasu doziveo da jedan par kopacki bude skuplji za 100 maraka od drugog para iako su isti model. Razlika je bila samo u tome sto je na skupljem paru pisalo made in Germany, a na jeftinijem made in Tajvan ili tako nesto sl. E sada ne znam sta da mislim...  Uostalom kao da je to uopste i vazno...

??? ? ????! ?? ????? ??? ???????? ???? ???? ?? ???? ??????? ?? ?????????? ?? ??????. ? ???????? ?????? ?? ??????? ???? ?????????? ????. ?? ?? ?? ???????? ??????????.

Jel moze neko da stavi spisak "casual" prodavnica u bg-u?

Danas se u svetu Burberry vi
Ajd sad sutra se ne radi...

E da zaboravio sam da ka
Ajd sad sutra se ne radi...

Prada, hugo boss i fred perry nisu casual marke.

Aquascutum ne izlazi iz "mode".

Sve polo majce nisu casual.

Hery Lloyd nije najjeftiniji.

Barberi se jos uvek nosi.

QuotePrada, hugo boss i fred perry nisu casual marke
Mozda ali se mogu cesto videti kod casualsa.

Quote from: "D.C.Z."
QuotePrada, hugo boss i fred perry nisu casual marke
Mozda ali se mogu cesto videti kod casualsa.


Fred Perry-Mods,Skinhead,Punk-stoga to ne nose casuali!

Quote from: "Giska"
Aquascutum ne izlazi iz "mode".
?? ? ?? ???? ??? ?? ?? ????? ???... :rofl ?
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

QuotePrada, hugo boss i fred perry nisu casual marke.

Aquascutum ne izlazi iz "mode".

Sve polo majce nisu casual.

Hery Lloyd nije najjeftiniji.

Barberi se jos uvek nosi.

1.Prada i Hugo Boss nisu standardno casual ali ih dosta mase nosi. Fred Perry je DEFINITIVNO casual i u to sam siguram 800% jer je info. proverena iz vi
Ajd sad sutra se ne radi...

Sta je dieselom?

Quote from: "Manager"
QuotePrada, hugo boss i fred perry nisu casual marke.

Aquascutum ne izlazi iz "mode".

Sve polo majce nisu casual.

Hery Lloyd nije najjeftiniji.

Barberi se jos uvek nosi.

1.Prada i Hugo Boss nisu standardno casual ali ih dosta mase nosi. Fred Perry je DEFINITIVNO casual i u to sam siguram 800% jer je info. proverena iz vi

Quote from: "radomir"??? ?? ?? ?? ??????? ????????? ????????...

Vidis da decko ima informacije iz prve ruke...
Sve kezuali jebote  :o

Quote from: "Manager"Sve ove informacije mo

Ja nisam casual sato
Ajd sad sutra se ne radi...

A bices kezual kad budes dovoljno bogat da pokupujes tu odjecu ?
Sjajno

Koliko gluposti se ispisalo :zbunjen , mnoge marke imaju nevidjeno ruznih stvari, ali uvek moze da se iskopa neka stvarcica koja dobro izgleda a ne samo zbog toga sto je to P&S, SI, Prada, Ben Sherman, itd.. Nebitno gde su proizvedene, moraju biti odredjenog kvaliteta (dal se rade u turskoj, kini, engleskoj ili rumuniji)!
Ovde mi sve vise lici da je krcato likovima koji nemaju svog nekog stila, niti ideje sto se odevanja tice pa su im potrebne marke da bi znali sta je dobro.. Alo bre nebitno koja marka je da li ste ikada pomislili da li to dobro izgleda na vama ili je to cisto kurcenje (u tom slucaju mnogi izgledaju ko racku)..
Izjave video sam izgleda dobro i onda pisati neke gluposti koje nemaju veze sa zivotom, strasno.. Pa onda nije ni cudo kada se vidu kombinacije odevanja na tribini, i pitanja ej jel to kezual marka.. Ne ne to je strit ver.. namigivanje
vezda je zivot, sve droge su sitnica!