Dakle, utakmica je pocela stvarno rano, u 15 30. Predigra su bili neki pioniri ili petlici koje su sudija i nasi fudbaleri jedva prekinuli da pocnu utakmicu... :) Kop je vrlo brzo oformljen, iako gostujucih navijaca nije bilo, pevanje je krenulo od prvog minuta. Jedan jedini gol, mislim Zigica u 1. poluvremenu bilo je gotovo sve sto se na terenu videlo. Kop je brojao oko 400 ljudi +-50 i zaista je ok navijao. Gomila ljudi bila je sa strane smorena igrom i suncem  koje je u to vreme peklo Marakanu.

Vecina ljudi izasla ja na kraju 1. poluvremena, bas kao i moja malenkost koja se zaputila u halu zajedno sa Capom i Vladom Mauzerom... :) Autobusi, peske, kola, sve je to krenulo ka Pioniru da vidi prvu utakmicu u ovoj KK sezoni, novi tim i smornu ekipu Lovcena. Kao i na basketu, gomila ljudi, kop sa preko 500 ljudi i tu, a punio se i tokom tekme.. Dakle, navijanje od 1. minuta i na samom pocetku losa igra Zvezde. Do kraja 2. cetvrtine rezultat je bio neresen a pesma nije prestajala. U hali inace nije bilo ljudi kao sto se ocekivalo i stvarno mi nije jasno kako nas KK i FK dozvoljavaju sebi da u isto vreme igraju svoje tekme, ali dobro... Bilo je negde oko 5000 u hali koja prima 7000 i to se odmah videlo. Atmosfera se usijala na samom kraju kada su Freemen i Dozet izveli jednu NBA akciju sa zakucavanjem koja je dovela do delirijuma i tako se na kraju proslavila pobeda sa preko 20 poena razlike... :)

Sve u svemu, zaista lep dan, sto se navijanja tice. Dve lepe pobede, uz gorak ukus zbog velikog broja povredjenih fudbalera, ali bice valjda sve ok. Slike su poslate Kizi (penzioneru) pa neka ih okaci da vidite koliko je ljudi bilo i kakva je bila atmosfera. Na obe tekme, nakon Zemuna i na prvoj basket tekmi, ocekivao sam vise ljudi ali termini i prenos su sve pokvarili...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

?????? ??? ??????? ?? ???? ???? ? ?????? ? ?????? ?? ????? :)  ??? ?? ???? ?????? ??? ? ?? ?????? ???? ?? ???????...

??? ? ????? ? ?? ???? ? ? ??????? ????? ????????, ???? ?? ?? ??? ???????? ????? ??? ???? ?? ??? ?? ?? ????? ?????....

?0?????!!!

Potpuno si u pravu... :) Tako ti je to kada pises on-line i u velikoj zurbi... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Da, da, bas je bilo gotiva navijanje, Beograd je odzvanja od gromoglasnog navijanja...

Ne lupajte gluposti bezveze...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


?? ???? ???? ???????? ?? ??? ?? ??? ????? ??? ?? ???? ?????? ??, ??? ????? ? ????? ?????? ?? ???? ???????? ?? ???? ? ?????? ?? ?? ????? ? ?????? ??.... :finger

? ??????? ???? ???, ????....????????? ?????????! :D

?0?????!!!

??? ? ??? ????? ?? ?????????? ????????.




prvi smo na tabeli :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke
SARTID :jebanje PAKISTAN 2-1

Sto se fudbala tice tu je navijanje bilo o.k.
Basket,nikad gore.Bilo me je sramota ko se sve peo na sipku da vodi navijanje.
O.K je bilo samo kada je jedna od vodja (D....) vodio navijanje.Tada je bilo stvarno super,ostalo sramota.Treba sto pre da se zaboravi ova basket utakmica sto se navijanja tice.

Bilo je navijaca sa strane na marakani, ne u tolikom broju kao sto je bilo beogradjana ali shodno prilikama ....
A sto se tice kosarke m nista posebno tamo de je kao kop dok se nije fudbal zavrsio neznam ni ko je vodio navijanje, posle je i licilo na nesto. Uglavnom su klinci bili u tom delu tribine.
I jos nesto mozda ne toliko vezano za ovaj topik.
Sramota je za jedan grad od 2 i nesto miliona stanovnika da nemoze da napinu halu od 6-7 hijada mesta i pored, svih olaksica, pretplatnih karata i ove koja je kostala 50 din.