Pricajte malo o necemu


Uffffff sad su oni Baje,slikali se sa deset baklji....  :rofl  :rofl  :rofl
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

Stvarno imamo puno slika velikih bakljada. Mozes se uveriti na nasoj Galeriji. Recimo ove i prosle sezone upalili smo na derbiju - preko 120, u Danskoj oko 160-180 (UltraKlan), u Veroni prosle godine jedna od najlepsih bakljada... i na svakoj manjoj bitnijoj tekmi uvek je bilo pokoja baklja ili dimnjak.

Ove godine smo upalili samo 2 baklje (Krusevac), kao i u Crnoj Gori gde zakon ne vazi tamo je bilo jos ludje. Problem su murija koja prati preko kamera pa te lako uhvate.

Ocekujem protiv Cibone da bude bar nekoliko baklji... ne bi mogli da nam rade nista bilo bi nas puno. Videcemo u subotu.

Sto se tice nabavke baklji, ne znam kako se sada nabavljaju. Imas one crvene Hellfire (one male), sto mozes na kraju da iseces deo koji ti ne treba, pa je lako sakrijes. Dobro gore, nisu lose.

Ove sezone bilo je i onih velikih, narandzastih, plasticnih sa poklopcem gore, uglavnom ponekad za fight jer se dobro drze.

Baklje se nabavljaju uglavnom u Grckoj ili Italiji (dali su Torcia ne znam), 2-3 eura na veliko.

Na jednoj tekmi video sam baklju domace proizvodnje ?!


Quote from: "UltraGudra"Uffffff sad su oni Baje,slikali se sa deset baklji....  :rofl  :rofl  :rofl
Samo da ti objasnim da nije ovo kurcenje nego vam jednostavno pokazujemo kakve baklje koristimo. Na drugoj slici (u vlaku) mo

Uffffff sad su oni Baje,slikali se sa deset baklji....   E pa nemoj tako,nije ih bilo samo 10,onamo ih ima cak i 12  :lol:


Covek postavi normalnu navijacku temu, a vi ga odma prozivate.

Braco Srbi, stoko jedna.

U pravu je Sima 100%. Nemoj bezveze da prozivate decka, tema je navijacka i slike su veoma dobre.

Po meni ovo je najjaca slika bakljade ikad!



Bem ti sunce kad se setim  :o.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Zvezda - Bayern?
Kod nas nikad nije bilo rasporedene bakljade. Baklje se pale spontano i pobacaju se u teren. Dobro nam koriste u okr

Da li baklji ima kod nas i kolika im j cena??Jer neko zna kakve su kazne kada te uhvate na tekmi sa bakljom?
amo ti u mome srcu si!!!

Quote from: "Ultras Hajduk"Zvezda - Bayern?
Kod nas nikad nije bilo rasporedene bakljade. Baklje se pale spontano i pobacaju se u teren. .

BAtice, pa slike sa derbija u Polljudu bas obrnuto pokazuju. Ja sam vise za organizovanje bakljade jer mnogo lepse izgleda 50 dobro rasporedjenih baklji nego 100 paljenih bez ikakvog reda.

Pozzdrav
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Ultras Hajduk"Zvezda - Bayern?

Naravno, Zvezda-Bajern cuveno polufinale.

Ja sam nazalost bio na Istoku sa caletom (bio klinac  :D ) ali mi je ta bakljada ustala urezana u pamcenje kao nesto najverovatnije sto sam video u zivotu. Uopste citava atmosfera je bila ludilo.

Bas me zanima da li neko zna koliko je tom prilikom upaljeno baklji?
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Quote from: "Godra"
BAtice, pa slike sa derbija u Polljudu bas obrnuto pokazuju. Ja sam vise za organizovanje bakljade jer mnogo lepse izgleda 50 dobro rasporedjenih baklji nego 100 paljenih bez ikakvog reda.
Pozzdrav

Sto se uostalom i pokazalo u Bariju. Francuzi su imali vise baklji ali su svi bili u jednoj grupici na malom prostoru pa je nasa bakljada izgledala mnogo bolje jer se lepo rasporedilo po gornjoj tribini.
o. You're not a bad person.
You're a terrific person.
You're my favorite person.
But every once in awhile...you can be a real cunt.

Isti slucaj kao sa Danskom sada...Nismo stigli da se lepo rasporedimo po tribini,i iako je upaljeno u jednom momentu preko 100 baklji,na slikama ne izgleda da ih ima vise od 70.

Sto se nabavke i cene tice,zavisi sve od kvaliteta,kolicine kao i gde se nabavljaju.Ja licno preferiram "Comet" i "Jupiter",nekako mi najmocnije deluju kad se upale,ali ima i ovih italijanskih koje su mnogo manje i prikladnije za unosenje.

Quote from: "Ultras Hajduk"Zvezda - Bayern?
Kod nas nikad nije bilo rasporedene bakljade. Baklje se pale spontano i pobacaju se u teren. .

I ja vise volim kad se pale baklje onako divlje. Mada na ovoj tekmi se to uradilo iz fore da bi se upalilo oko celog stadiona (fora koja je trebalo da se uradi na jednoj tekmi pre, ali nije, pa su nas grobari preduhitrili protiv Intera). Doduse i ako su baklje bile rasporedjene oko stadiona, na severu ih je bilo popaljeno jos vise bez rasporeda.

Za korao i iz drugih razloga pale se baklje po rasporedu, ali kao sto rekoh i ja volim kad bukne onako bez veze. Sto se piro tice i pre a i sada Torca je i dalje nenadjebljiva od bivsih yu grupa a rekao bih i na Balkanu. Imaju i kolicinu i kvalitet. E sad idu one price o tome sto su na moru itd. koje stoje, ali i stoji ovo sto sam napisao.

Meni jedna od najdrazih bakljadi je bila protiv Dinama (godinu dana pre onog 4C ispisivanja bakljama, pre ce biti pokusaja ispisivanja jer zbog velike kolicine nije bas uspelo), kao i ona u Rijeci.

Ajde nek ovaj post bude kao da je kod nas dozovljeno paljenje baklji!
Licno mi je krivo sto mi Cigani ne palimo bar po dvadesetak baklji po tekmi, nevezano za vaznost protivnika, jebiga ja bas volim pirotehniku na tribini.
Organizovano bakljade imaju svoj smek, posebno kada si smesten na terasi kao mi u Bariju ili Veroni, da ne govorim da je i to dokaz organizovanosti, dok stihijsko paljenje baklji volim da vidim posle gola (koji naravno da nas tim :D ), ali uvek sam za to da se baklje ne bacaju u teren jer skacemo sami sebi u usta kad pricamo da baklje treba dozvoliti.
Steta sto je ovo sve fikcija, e da samo da pomenem majku onom magarcu koji je "progurao" zabranu pirotehnike pa ko god on bio!! :boks
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

U Rijeci je bila jedna od najacih ciganskih bakljada na gostovanjima.Bila je i masa ljudi,oko 500 po prici nekih starijih momaka iz kraja...Ajde ako neko ima fotku neka je postavi.

U Rijeci nikad nije bilo 500 cigana, ni priblizno, pogotovo ne ekipe iz Bgd-a.

Rijeku smo 'odradjivali' bas kao i Split, bruka.

Al' smo zato jednom bezali preko bodljikave ograde u teren i preko ograde na drugi deo severne tribine (kavez u stvari) kad je Armada pred kraj utakmice obisla stadion i uletela na nasu tribinu, to vecina i ne zna, a oni retki prisutni su 'zaboravili'.