Bilo gusto a  :D

Najjace su te tesne pobede  :ruke  :sampion

AJDE HOCEMO OPSIRAN IZVESTAJ OD VAS STO STE BILI NA UTAKMICI!

NAPRED ZVEZDO SAMO NAPRED GDE TI IGRAS TU SMO MI....
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Ovo sudjenje... Treba napustiti ovu ligu, i pored pobede, nije vreme... Da smo pukli mozda bi neko bio uhapsen po novom zakonu zbog one bruke od sudjenja....

Atmosfera, odlicna, mada je bilo padova (III/IV) i forsiranje nove pesme na ovakvoj tekmi.. Ajde opsirnije cu sutra...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

evo i prve fotke;



p.s. jos jedan dokaz moje tvrdnje da na basket uglavnom ide mladja ekipa (na ovoj slici 98% ljudi nema vise od 16/17 godina u najboljem slucaju, veliki minus nama starijima - Zvezda bese zivot - a ostalo sitinice :(

Ziveli

Izvestaj ocekujte tek sutra.
Audio:

www.delije-caffe.co.yu/kiza/cibona/1.wav
www.delije-caffe.co.yu/kiza/cibona/2.wav
www.delije-caffe.co.yu/kiza/cibona/3.wav
www.delije-caffe.co.yu/kiza/cibona/4.wav
www.delije-caffe.co.yu/kiza/cibona/5.wav
www.delije-caffe.co.yu/kiza/cibona/6.wav

Slike:

www.delije-caffe.co.yu/kiza/cibona/ceokop1.jpg
www.delije-caffe.co.yu/kiza/cibona/ceokop.jpg
www.delije-caffe.co.yu/kiza/cibona/brigate1.jpg
www.delije-caffe.co.yu/kiza/cibona/brigate2.jpg
www.delije-caffe.co.yu/kiza/cibona/kop1.jpg
www.delije-caffe.co.yu/kiza/cibona/kop2.jpg
www.delije-caffe.co.yu/kiza/cibona/terasa.jpg
www.delije-caffe.co.yu/kiza/cibona/terasa1.jpg
www.delije-caffe.co.yu/kiza/cibona/sarpata.jpg
www.delije-caffe.co.yu/kiza/cibona/zapad.jpg
www.delije-caffe.co.yu/kiza/cibona/zastava_gori.jpg

Video:
www.delije-caffe.co.yu/kiza/cibona/gorilanje.avi
www.delije-caffe.co.yu/kiza/cibona/kop.avi
www.delije-caffe.co.yu/kiza/cibona/nakolena.avi

navijanje je uglavnom bilo dobro mada sa padovima zbog onih njihovih trojki ali kad su vodili sa deset razlike navijanje je bilo najbolje i prakticno su zbog toga se ovi nasi digli i za tri minuta su ih stigli . nova pesma mnogo dobra ali neznam dali je bio bas pravi trenutak da se uci.

Mec za infarkt  :o
Samo sto sa mstigo ne znam dal sam vise umoran il pijan ali znam da Skuni nije imao srce da nam da ovu zadnju trojku i znam da od sada na basket tekmama ima da se peva "Jedan je Milan Dozet"  :ruke  stvarno svaka cast i njemu,a i ostalim momcima.
Sto se navijanja tice kad je grmelo onda je stvarno bilo do jaja, ali je bilo nekoliko neshvatljivih padova, a i ona nova pesma mislim stvarno... Jos samo da kazem da mi se cini da je Mars na Drinu u prvoj cetvrtini najbolje zvucalo do sada...

No sve to nije bitno vazno da smo odrali purgere po ko zn koji put tako da nam to vec prelazi u naviku, ZVEZDA SAMPION  :sampion
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

bitno je jedino da su hrvati jebani! :jebanje

:boks  :ruke  :ruke  :ruke  :sampion

Kizo, audio i video je odlican, samo na slike imam malu zamerku (gde su cilidersice  :bes  )

Sto se tice ove nove pseme ja sam zapamtio samo ovliko:
1.-----------------------------
pusili ste nam do sada
----------------------------------
pusicete nam i tada
2. Nasa pesma opet se cuje
ona nikad nije stala
Zvezdin sever zato peva
hrvatska nek pusi cela  :finger
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

pesma ide:

sto ste dosli kada ste znali,
da pusili ste ga do sada,
nema srece ovde za vas,
pusicete ga i danas!
nasa pesma opet se cuje,
ona nikad nije stala,
zvezdin sever jako peva,
hrvatska nek' pusi cela
sever je srbija

?????? ?? ????? ??????. ??? ? ???? ????, ??????? ?? ? ????

Hvala Skuni Penu koji je podigao atmosferu u hali nesportskim proslavljanjem 3 poena. Odavno se nije ovako navijalo. Ja licno ne mogu uopste da pricam. :megafon  Osectio sam da samo uz nase konstantno navijenje mozemo da pobedimo ustase. Zato se nije stalo.  I ne bih se slozio da zapad nije nesto navijao. Jednostavno kop se toliko drao i cela istocna tribina da nismo mogli ni da ih cujemo. :megafon

Samo napred ZVEZDO u nove pobede i sutra opet da slavimo.... :sampion

??????? ??????.
????? ?? ?? ??? ?????? ????? ?? ????? ????? ? ???.
:sampion  :ruke  ;pivo
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Navijanje je bilo do jaja,pogotovu u onim delovima kada smo ih sustizali i prestizali,ova nova pesma mi se bas urezala u glavu ne mogu da prestanem da je pevam evo citav dan,iako sam bio dosta udaljen od kopa uspeo sam vrlo brzo da je naucim,posle par ponavljanja,sve u svemu eto sanse vec u sredu da repriziramo atmosferu.
Pozdrav svima
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Navijanje:

Po mom misljenju bilo je odlicno. Pionir je bio prepun, ljudi su bili raspolozeni za navijanje. Citam na Oazi da neki nisu zadovoljni jer je bilo uspona i padova. Ja sam video jedan pad u III cetvrtini kad je Cibona imala prednost od 9 poena, ali bas tada se krenulo sa gromoglasnim navijanjem koje je uticalo na igrace da pocnu da smanjuuju razliku. Nova pesma je dobra, mada bih ja licno vise voleo da se vise peva Zvezdi nego da prozivamo Hrvate. Zao mi je sto se Marseljeza nije duze pevala jer prosle sezone je bas bila odlicno pevana, mnogo duze nego u subotu. Ljudi se zale na sminkere i pozere, jebi ga, toga ce uvek biti. Najbitnije je da kop non-stop peva, hvala bogu nas kop je bas velik tako da hala odjekuje. Jos kad se cela hala zapali, a bilo je takvih slucajeva u subotu, e to je onda dozivljaj. Mene vise zabrinjavaju povici "Ugh, ugh". TO je na zalost postalo redovno i ne treba da nas cude kazne koje cemo zbog toga dobijati. Nije mi jasno, i mi imamo crnca u ekipi. U stvari, ubedjen sam da vecini ne smeta sto cu crnci u pitanju, nego kad krene masa, onda krenu i svi. Ja licno nikada necu to da radim, nisam ni u subotu i kenja mi se kad vidim likove koji nijednu pesmu ne znaju da otpevaju, a zato kad krene majmunisanje onda su najglasniji. To je jedina moja zamerka celom dogadjaju. I jos nesto. Klinac u YU dresu je stajao celu tekmu iznad slova E (BelgradE Boys).

Utakmica:

Nasim igracima svaka cast. Pobedili su iskusniju ekipu u penal zavrsnici. Kod nas dosta stvari jos nisu na mestu, ali sredice se. Jeretin je po meni bio najbolji igrac utakmice, Dozet je najzad proradio, a Luka konstantno dobar. Djuric je ubacio par bitnih koseva, ali su ga Hrvati nadskakali. Bjelica je dosta napredovao. Igora ne treba sad prozivati jer ce tek da zaigra kako treba. I sam kaze da je nespreman, tako da bolje partijwe tek treba ocekivati. Freeman je igrao povredjen, bio je srcan i zbog toga ga cenim. Kad bude usao u seriju dobrih rezultata Zvezdi niko nista nece moci. Centri su nam slabiji deo ekipe i tu nesto mora da se promeni. Ima prostora za jos jednog centra i do F4 trebalo bi da se i to pitanje razresi.

Sudjenje:

Katastrofa. 25 sekundi 2. cetvrtine i 4 faula?! Toga nigde nema i sramota je kako nam sude. Tako je bilo i prosle godine, bojim se bice i ove. Pa materijalne povrede pravila, svira se faul Kusu na Rakocevicu, ovaj sklanja ruke od njega a Rems svira i njemu faul. I umesto da budu bacanja prvo za nas, jer je Cibona tad izasla iz bonusa, on daje loptu njima. Kad god smo trebali da se odlepimo, sudija svira neke nebuloze. Izgleda da Zvezda nema nikakav autoritet, pa cak i kad kuci igra. Bojim se da ce sudije da nas urnisu na sledecim tekmama.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Godra,sto se tice tih "majmunskih" urlika,nemas pojma koliko si u pravu.Tako je i u Danskoj bilo,dok traje pesma,navija max. 300 ljudi,cim camuga primi loptu,cela tribina odjekuje "Ugh,ugh".Na to bi u buducnosti stvarno trebalo da se obrati paznja,jer ovi iz UEFA definitivno zele da nam uskrate sva zadovoljstva.

Nisam rasista(cisto da me neko pogresno ne skapira),ali sta njih boli k**** sta cu ja da skandiram crncu iz protivnicke ekipe?

? ?? ??? ???? ?????...????? ??? ?? ????? ??????? ? ????? ????? ? ?????? ? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ?? ?? ???? ? ???? ????????? ??????, ? ??? ?????? ?? ???? ?? ????? ??? ???? ????? ????????...?????? ??? 10 ??????? ??? ?? ????? ? ???? ?????? ????!!!

??????? ???? ?? ???? ???????? ???? ?????? ?????? ??? ??? ????? ?? ?????? ???? ???? ??? ?? ???? ?????????...????? ??? ???????? ?????? ?????...
????? ??? ???? ?? ???? ???? ??????? ?? ?? ? ??????? ??? ??? ????? ? ??? ????? ???? ???? ???????, ? ?????? ?? ?? ??? ???? ?? ??????????? ?? ??????? ??????, ?????? ??? ??? ??????.... :)

????? ???? ?? ??? ??????? ?? ???????? ?? ?????????, ????, ???????? ? ???????? ?? ????? ?????? ?????? ????? ?? ????...? ???? ?? ???? ????????? ?? ????...? ???????? ??? ?? ??? ?? ???? ? ???? ??????? "? ?? ??? ?? ??????? ????????......? ?? ??? ?? ?? ?????????...." :D  ???????? ?? ?????? ??? ????? ????????? ????????....??????? ?? ???? ? ??????...?????? ?? ?? ???????!!!

?0?????!!!

A sta ces ti u Nisu?? :zbunjen  ;pljuga
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!


??,????? ????? ???? ? ?????,??? ? ????,????? ??????...???????? ?? ???? ???????, ???? ??? ?? ?????????????? ???????? ? ???? ????,??? ??,???? ?????? ?? ?????,??? ??? ???? ????,?????? ?? ???? ????.?? ?? ???????? ?? ??? ????? ????,?? ?? ??????????? ? ?????? ??? ?? ??? ?????? ??????????,?????? ? ???? ? ? ?????? ??????.???? ??? ????? ???? (??,??,??????) ????????? ? ?????,? ????? ?????? ?? ??????,? ??? ????? ????? ?? ???????? ?? ????.??????? ?????...!  :karanje