Izgleda da je posle Cibone pala zastava Delije Sombor  :(  Evo sta je napisao neko na delije.net forumu a pricaju o tome i na tuznifront.com, navodno je Tuzni Front i oteo zastavu:

to je istina.momak iz sombora je izgubio torbu i zastavu su nosili u ruci.i unutra u autobuskoj na peronima jedan momak potpuno sam je prisao tim momcima iz sombora i pricao sa njima...momak na vrlo lukav nacin pricao sa momkom iz soombora oko15 min..kao kad ide bus koji peron i sl i kad ga je pitao koliko ima sati momak da vidi ovaj mu uzeo zastavu..i ova trojica iz sombora pocela da trce za njim ..presli preko rampe i iza coska za njim kad tamo sacekusa njih 20..20 talibana .izvadili nozeve .jednom momku su raskrvarili ruku a drugom skroz pocepali jaknu......na perone nije bilo ni jednog grobara u obelezjima (((jer nemoze da se udje na peron bez zetona))))

ta zastava je bila i u moladviji...ona mala zastava...vidi se na slikama iz moldavije..i jos da dodam da su ti momci iz sombora 86-87godiste


Necu se sad pravim pametan i da kritikujem klince (za mene su ipak klinci) ali ne mogu da verujem da su toliko naivni da nose zastavu u ruci  :o  Posto je zastava manja mogli su da je stekuju nekako, strpaju u neku kesu ili vrecu. Pa i moja baba zna da posle svake vazne tekme jedni drugima pravimo sacekuse kod stajge. Bedak.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Budale...

Ali, JF je otvorio jedno novo poglavlje, videcemo kako ce se stvari dalje odvijati...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Lovac, prvo, iskreno, krivo mi je kad padne svaka ciganska zastava. Drugo, ako je to ona koju sam ja video u Pioniru, onda je u pitanju mala zastava koja iskreno ne lici ni na sta. Ako je bila u Moldaviji, onda je ipak znacajna, ali zivot tece dalje. Sto kaze Buda, JF je otvorio novo poglavlje, do sad ih niko nije dirao, nisu se isticali tim akcijama, verujem da ce im biti debelo vraceno.

E sad, sa druge strane kad pogledamo koje grobarske zastave padaju, a sta oni nama uzimaju :rofl , hm, mislim... Smesno je.

Opet kazem, zao mi je, ali mi se cini da ce neko lepo da im se osveti :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Video sam tu zastavu koja je bila u Moldaviji. Meni se cini da sam u Pioniru video neku drugu?!
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


MOmci lang zam aber ziher i mi konja za trku imamo, nije za pohvalu ali... decku jednom na omv pumpi skinuli smo majcu ligu sampiona nije dobio cuske samo ode majca. Nije on ni neki navijac verovatno je isao samo na porto ali eto pijana masa iz basa talasa :)

Steta ali ...
Vratice se dug za dug.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Slicne se stvari dogadaju Torcidi. Ako mo