Jos jedna pobeda protiv Euroligasa. Nije Zvezda bogzna sta odigrala, ali pobeda u gostima ima veliki znacaj. Rakocevic je bio odlican, dobro je razigravao, igrao je za tim. Verujem da ce u nastavku biti jos bolji. I Jestra me je prijatno iznenadio, nije se glupirao, samo mora malo da poboljsa igru u odbrani. Luka standardno dobar, Dozet prosecno, ali dao par bitnih poena. Djuric neprimetan, Freeman - dobro je odigrao to malo sto je igrao. Steta sto nema vecu minutazu. Mali Radivojevic takodje dobar. Odbrana je bila ocajna, ali i pored toga dali smo Krki 100 poena!

Sve u svemu, iako uopste nisam zadovoljan igrom u odbrani, pobedili smo.

OB opet standardno dobri. Pravo je uzivanje gledati tekmu i slusati slozno i gromoglasno navijanje. Svaka cast i za bakljadu na kraju tekme. Nasi igraci su se sigurno osecali kao da igraju kod kuce. Jos jednom cista 10-ka za OB!!!
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Prvo moram da pophvalim momke iz OB-a i valjda Ultra Klana koji su stvarno nastavili odlicno izdanje nas Delija koje je pocelo protiv Cibone,pa preko Odenzea i nadam se da se nece ni prekidati,stvarno se pesma cula svo vreme,a pogotovu bakljada je bila dobra.Sto se tice igre u pojedinim trenutcima su tako gubili lopte ispod svog kosa da je to bilo smesno,da nisu u to vreme imali 10-ak poena razlike bas bih se iznervirao.Rakoc odlican,Djuric pitam se sta li trazi u Zvezdi,moji nekadasnji poznanici iz skole Radivojevic i Bogdanovic veoma dobri,na redu je Olimpija.Pozdrav svima
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Iz Ultra Klana je na utakmicu sa Krkom otputovalo par ljudi(uglavnom iz juznog dela Nemacke),jedan je i aktivan na ovom forumu tako da izvestaj mozemo da ocekujemo ovih dana.Zastava nije nosena,ali je zato nosena zastava nase sekcije iz Pariza(jedna od najlepsih malih zastava u SCG,oni koji su je videli mogu da potvrde).

Cuo sam se sa deckom odmah posle utakmice,bilo je odlicno navijanje,mala bakljada na kraju,ukupno oko 60-70 cigana,sve u svemu-"Bicu uvek s'tobom,makar nem'o 'leba,bodricu te Zvezdo i na Marsu ako treba".

A sada,svi za Norge,pa posle u BG na Derbi.

Jackass batice ja sam bio sa tim likom koga si spomenuo


evo jedan mali izvestaj

dolazimo u ljubljanu i palimo do nase pravoslavne crkve gde se skupljamo sa ostalim OBoysima.....onda dolazi i BUS svi upadamo unutra...i ono palimo za NOVO MESTO...nekih 3 do 5 km ispred NOVOG MESTA nas zaustavlja MURIJA i ono kao PISANJE posto nema stajanja do NOVOG MESTA...dakle PANDURSKA pratnja do NOVOG MESTA jedan DZIP ispred i iza BUSa....stizemo ispred HALE pun kurac murije...ono pevanje ali cuvamo glas za HALU...upadamo unutra i ono KRECE navijanje koje je bilo DOBRO

minut pre kraj tekme BAKLJADA od nekih 6 BAKLJI nikakvih incidenata nije bilo i to je to.

poz za OBoyse





___________________
Cigan+Ganci+Gypsi=Cigan i po