Ko ce biti najuspesniji klub CRVENE ZVEZDE u narednoj sezoni?(mozda fudbaleri na celu sa Muslinom,ili kosarkasi sa dosta pojacanja,odbojkasi,rukometasi........
:sampion
OBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA

Verujem mnogo u fudbalski klub.Mislim da ce FK biti sampion,naravno tu su i odbojkasi od kojih se ocekuje samo titula...
DEMO ZAJEDNO

To mozda i nije realno pitanje.
U Kosarci je veca konkurencija nego u fudbalu.

U fudbalu ili mi il grobari, dok u kosarci nije bas tako prosto.
Znaci ako KK ne osvoji titulu ili 2 mesto, FK je Uspesniji, sto nije realno.
Za KK 2 mesto mnogo vise znaci nego 2 mesto za FK.

Quote from: "briGATE 7"Verujem mnogo u fudbalski klub.Mislim da ce FK biti sampionquote]

Brate nemoj se ljutis ali na ovo moram samo reci  :lol:
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Lovac jos nisam video nekog da navija za Zvezdu a da toliko ne veruje u FK.
Mislim da bi odbojkasi trebali da budu opet jako dobri ove sezone,Kosarkasi ce biti odlicni ukoliko prodje ono sto je zamislio Sagadin.Za fk se jos uvek nekako nadam da bi moglo biti necega ove sezone pa da bude  :ruke  :sampion   :flasa
Sto se rukometasa tice nemam pojma kakva je sad situacija kod njih.
AZI ZVEZDO!

I ja verujem u FK  namigivanje
img]http://www.oaza.co.yu/sport/delije/galerija/02_03_male/0203_chievo_cz11_mala.jpg[/img]

Ja ipak mislim da ce kosarkasi biti najuspesniji,jer su talibani dosta oslabljeni odlaskom one pi*ke,a niko znacajni im nije dosao,jes da im je cela petorka u reprezentaciji :lol: .Slabo trenutno pratim odbojku tako da ne znam kakav nam je igracki kadar ostao,ali ako su svi ostali od prosle sezone nadam se jos nekoj tituli.Ali ne smemo zaboraviti nase devojke,odbojkasice,one nas sigurno nece razocarati.
Pozdrav svima
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "STOJSHA"Lovac jos nisam video nekog da navija za Zvezdu a da toliko ne veruje u FK.
Mislim da bi odbojkasi trebali da budu opet jako dobri ove sezone,Kosarkasi ce biti odlicni ukoliko prodje ono sto je zamislio Sagadin.Za fk se jos uvek nekako nadam da bi moglo biti necega ove sezone pa da bude  :ruke  :sampion   :flasa
Sto se rukometasa tice nemam pojma kakva je sad situacija kod njih.

Brate sta ja mogu kad gledam na stvari realno. Ja bi dupe svoje dao da Zvezda opet bude makar pristojan evropski tim ali to se nikad nece desiti dok je ova uprava tu. Svake, ali svake je*ene godine FK je sve slabiji i slabiji. Ako se ovako nastavi docicemo u situaciju da mi sa tribina mozemo komotno da udjemo i zaigramo za prvi tim  :D

Ajde daj Boze da ja ne budem u pravu i da sve krene na bolje ali nema sanse.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

?? ??????? ? ?? ????? ? ?? ???? ? ?????? ?? ?? ??? ????? ??????? ?? ? ??? ????? ?????? ,???????? ?? ????? ???????? ????? ??? ?? ???? ??? ?????? ? ?????? ???????? ???? ???? ???? ;pivo

KK...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

?? ?????? ?? ?? ???? ????? ?? ?? ????? ????? (??????) ??? ???? ?? ?????? ?? ????????... ?? ?? ?? ?????????? ??????.

?? ?? ????? ???? ????? ???????? ?? ????????? ????? ?? ????? ???? ???? ??? ??????? ????????. ?? ?? ?????? ?? ????? ??????? ?????????? ?????, ???? ??? ??????? ?? ?? ????.

????, ?? ?? ?????????. ??? ?????. ? ???? ?? ???????? ???, ???? ???? ?? ?????? ???? ?? ??? ?????????? ????????. ?? ???? ? ???? ????? ??????.

??????? ??, ?????? ?? ?? ?? ???? ???? ???????????? ????? ??????? ???????....

?? ???? ?? ???? ?????????....

?0?????!!!

Hm... Tesko pitanje, sto bi rekli slatke muke (ove godine za razliku od prethodnih, svi imaju sanse). Po meni je verovatnoca uspeha:
- Rukometasi (realno gledano najbolji u svojoj konkurenciji);
-KK CZ (ima sve da ih rasturimo ako se nesto nepredvidjeno ne desi... sto bi svakako bio najveci uspeh SDa, s obzirom da je to prakticno internacionalni trofej+domaca liga);
-fudbaleri (dace bog);
-odbojkasi imaju SJAJNU ekipu, ali avaj, vojvodina se pojacala do daske:POLA REPREZENTACIJE :(  ); Naravno, kao i prosle godine :) , uvek ima sansi!!!
-odmah zatim tu su teniseri i stonoteniseri ;pljuga  :) ;

-ne znam sta treba da se desi pa da vaterpolisti nesto osvoje...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"