Molio bih sve neverne tome  :finger  koji su mi na samom pocetku ove sezone obecali silne dresove, shalove raznih klubova, pivo i ostalo obecali da se jave da to potvrde! Secate se na pocetku sezone ste tvrdili da Zvezda ove sezone nece biti sampion. Ne zelim da baksuziram, ali sadasnje stanje na tabeli mislim da dovoljno govori koo je 99% novi shampion, tako da bih zeleo samo da potvrdite da cete ispuniti obecano!
Ja sam obecao, da ako Zvezda ne uzme titulu da cu zauvek otici sa ovog foruma.

Nemoj da vas je sramota ili nesto!
Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Bate,nije da ti se nesto trpam u poklone (ok,sve ih uzmi  :bes  ),ali koliko se secam i ja sam to isto rekao i to recenicom "videcete ljudi,bice sve ok,nema razloga za brigu,doci ce sve na svoje,polako...". Ne znam samo otkud bese toliki pesimizam ??? Ma ljudi su legende bre... ;pljuga

??? ????? ????? ????????, ? ?? ??? ??? ?? ????? ???? ??? ? ????!...?? ?? ???? ??????? ?? ???????...?? ??????? ?????? ????????? ??????? ?? ??????! ???? ?? ????? ??? ?????? ????? ?? ??? ?? ??????? ???????? ? ???? ? ???? ? ?????????!

???? ??? ?? ????? ???? ?? ?????? ????? ??????!?!?

???? ????????, ??

?0?????!!!

Ko je ovo rekao i kada?
"??????, ??? ?? ???? ???????? ? ??????, ?? ????? ??????? ?? ?? ?????? ?? ??????, ? ??? ?? ???? ???? ?? ????? ??? ??????, ??, ???, ??????? ?? ??????...
? ??? ?????? ??????, ??? ?? ???? ????? ??????? ?? ?????? ?? ????!"  

Postoji dokumentacija o ovome u arhivi  :D na stranici :
http://www.delije-caffe.co.yu/phpBB/viewtopic.php?t=744&start=0  namigivanje

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

E j.ebote, kad sam se kao lav borio protiv "Lovca", Bojana, Bude... gde ste bre bili svi? A
sada svi hocete poklone jel?!  :batine

Shala na stranu, i brat Talijan  :ruke  i brat Casual  :ruke  su bili sa mnom, zato cemo casno da podelimo   :sampion poklone! ( Samo ako ih dobijemo, naravno!   :D )
Momci, od Bojana imamo: Dres Majorke, dres Seltika, Pivo ( kolko mozemo da popijemo - a mozemo mnogo!   :flasa ), propusnicu za lozu na Marakani, itd...  :ruke
Nego, mislim da fale neki postovi u topiku "Napredak Zvezda"  :zbunjen . Neko ko je obecavao poklone ( osim Bokija ) je obrisao... PREVARANTI!!!  :bes  :D  :o  hehe...
Kizo, to mora da si ti ili LovacNaJelene, jerbo vi imate pristup Serbskoj Kafani...  :boks  A mozda je i Godrinjo umesao prste...  :D  Ipak on ima neverovatne hakerske sposobnosti!  :lol:

Nemoj da vas je sramota ili nesto!
Velja Talijan :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Tja...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


??? ????? ?? ??? ?? ???????? ?????... :ruke

? ???? ???? ??? ???? ????....

???????? ????, ?? ??????? ?????? ??????? ?? ??? ??? ? ???????? ?????? :D  :D

?0?????!!!

Eee,moja Braco,Hooligan i Talijan...necemo mi od ovih Jevreja :D  dobiti nista...lakse bi im oko izvadio.Cak sta vise za dresove i verujem,ali za pivo...  :finger .

Izgleda da cemo morati da ih  :konj  ,nema druge!  :D

@Casual

Pa... Batice, NE MOGU ONI DA BEZE KOLIKO MI NjIH MOZEMO DA JURIMO!!!Jel tako vojsko mojaaaaaaaa?!

Avanti!
Veljoni :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА


Quote from: "Hooligan"E j.ebote, kad sam se kao lav borio protiv "Lovca", Bojana, Bude... gde ste bre bili svi? A
sada svi hocete poklone jel?!  :batine

Shala na stranu, i brat Talijan  :ruke  i brat Casual  :ruke  su bili sa mnom, zato cemo casno da podelimo   :sampion poklone! ( Samo ako ih dobijemo, naravno!   :D )
Momci, od Bojana imamo: Dres Majorke, dres Seltika, Pivo ( kolko mozemo da popijemo - a mozemo mnogo!   :flasa ), propusnicu za lozu na Marakani, itd...  :ruke
Nego, mislim da fale neki postovi u topiku "Napredak Zvezda"  :zbunjen . Neko ko je obecavao poklone ( osim Bokija ) je obrisao... PREVARANTI!!!  :bes  :D  :o  hehe...
Kizo, to mora da si ti ili LovacNaJelene, jerbo vi imate pristup Serbskoj Kafani...  :boks  A mozda je i Godrinjo umesao prste...  :D  Ipak on ima neverovatne hakerske sposobnosti!  :lol:

Nemoj da vas je sramota ili nesto!
Velja Talijan :)
A na mene si brate zaboravio! ;pljuga  :batine
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Pa kazem ja! Kad treba pokloni da se delU svi ste tu! Da sam toliko vojnika imao dok je rat trajao, ne bi se borio toliko dugo, okoncao bih rat za dva ipo sata!  :finger
Jel tako seljani mojiiiii?! Ovaj, vojsko mojaaaaaaaaaaaaaaa?! :D

Avanti!
Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА


A u protivnom tesko,aaaa Danac ???

I breee...   :D

Boze sacuvaj.


samo da nadjemo drustva pa cemo za pivo lako.

sada kada budem isao na revns tekmu zvezda-rosenborg onda ce da se pije.vec su pali dogovori sa nekim momcima iz beograda.
;pivo  ;pivo  ;pivo  ;pivo  ;pivo  :flasa  :flasa  :flasa  :flasa  :flasa