Sanse rastu svakim vikendom ;pljuga ! Sada smo na +3 (partizani odigrali 0:0). A posle pobede u derbiju, +6!!! A onda, oooo, LIGA SAMPIONA!!! :ruke
Sta vi mislite?
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ja sam gledao samo prvo poluvreme, ali sam se posle smorio. Partizani stvarno ne igraju nista posebno i bas sam malopre pricao sa bratom o tome kolko su oni imali srece tj. koliko su im se kockice dobro poklopile pa su usli u LS. Medjutim, ispostavilo se da to nama u neku odgovara jer se sada i kod njih stvara onaj kompleks pa slabo igraju tzv. male utakmice.

Kada si vec postavio temu u hool caffe onda da spomenemo i miseve. Ja nikad nisam bio u Kuli, pa nisam bas najbolje upucen, ali mislim da ih je bilo u solidnom broju, koreografija ako se ono podizanje crno-belih kartona uopste nazvati tako je stvarno bilo uzasno, a bacati papirice bez cele tribine je takodje vrlo jadno.

Nego da ne razmisljamo mi mnogo o njima vec se okrenemo Rozenborgu i posle toga da nastavimo sa uspesnom serijom u prvenstvu pa da ostale meceve ne moramo ni da pratimo.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

2 oni, 2 mi, 2 oni, 2 mi,...