Raazbicemoo ih!!!
Kako bilo da bilo imam osecaj da ce ovo biti jedan od boljih
derbija u poslednje vreme ako ne i the best.

DOK SRCE KUCA U NAMA
TI ZVEZDO NISI SAMA...

;pljuga Sve je to lepo i fino sto vi pricate da cemo da  :jebanje grobare ali nije valjda da niko nije spomenuo da je ovo prvi derbi po novom zakonu!!!!!!!!!!!!...
ko vrata shal, u stomaku pivo...
Svi na stadion tamo je sve zivo...

Ma punimo groblje, a onda svi u Pionir na basket od 19h protiv nekih slovenaca da slavimo pobedu u derbiju  :ruke   :ruke   :ruke
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

A ja bih najvise voleo da pobedimo sa 1:0 i to da damo gol u 89 minutu iz neke sumnjive pozicije ( ili jos bolje iz penala ), a da pritom glodari celu tekmu imaju inicijativu i da promasuju! Zasto?! Pa jednostavno, tako bi se mishevi vishe nervirali porazu!!! :finger  :finger  :finger

MRZIM PARTIZAN!!!!


Nemoj da vas je sramota ili nesto!
Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

bracoo derbi pocinje za koji minut  :sampion  :sampion  :ruke  :flasa

Na Marakani 50 000 ljudi!! na Severu  grb Zvezde kao koreografija!

Cuje se na radio SVI MI ... JOJJJJJJJJJJJ ocu kuciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :(

evo cirkam sam u ovoj rupi u 9h ujutro, sammmmmmmmmmmmmmm



zigicc 11 min tooo brate srbijaaaaaaaaaaaaa

oni glodar sa realom nemogu napuniti 50 hiljada jebo klosare mi da igramo tako neku utakmicu nas bi bilo milion kakva je koreo???? navijacu luduju

Pa bio je veliki grb Zvezde na Severu, ne znam detalje, Sever grmi, ludilo!!!!!!!!!

Ziveo

mladenovic zuti i zigic zuti u jebote

jel bilo nekog sranja pre tekme???

Nista ne pominju ni na radiu ni po novinama, predpostavljam da nije - barem ne vecih razmera.


toooooo 2:0 perovicchh hehehehehehehehehe brateeee ludnica

Navijanje Sever-zapad i Sever-istok, svaka cast ekipi!

Velika prilika za Zvezdu, za Zigica, stativa! pa opet sansa i brani Pantic. steta


ma neka se zna ko su delije  :ruke  :ruke