he-he,  posto smo ovde zavejani snegom i nije se radilo, a ne radi se ni danas  :ruke, ortak (stari Cigan - 29 godina  :lol:  )  i ja smo odlucili da vece provedemo kod mene na gajbi uz dobru staru sljivovicu  :flasa . I tako podstaknut topikom o glodarskim kradjama pocnem ja pricu o tome kako su ono glodari bili ukrali i vratili transparent "Ultras". I tako malo po malu uz sljivovicu smislismo mi ovaj vic :
______________________________________________________________________
Kao sto to biva u glupo doba noci usunjali se grobari u reviju i ukrali jednu od zastava . Nakon sto im je od strane grupe Incident   :lol:   zapreceno da ako ne vrate zastavu i ako se lepo ne izvine da ce dobiti po usima, vodje grobara se dogovaraju sta da rade. Naravno, uke*aju se i odluce da vrate zastavu i da se izvine. Idu tako Majk i Koprivica ulicom, nose da vrate zastavu i pricaju:

Koprivica: "mislim bate bas je trulo, znas koliko smo planirali ovu kradju da bi na sledecem derbiju imali barem jednu cigansku zastavu da zapalimo, sad nemamo nijednu, obrukacemo se vise nego obicno "

Majk: "ma bate ne brini ti nista glupi su cigani mnogo, nisu ni svesni da cemo za neki dan istu ovu zastavu da im opet ukrademo i vratimo"  :rofl
_______________________________________________________________________

Nije lose a  :lol: A ako je vic glup je*iga, mnooogo smo bili pijani  :flasa  :rofl
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Ha,ha,ha vic je bas vickast,a de nadje INCIDENT :boks
hehehehe ... :ruke  ;pivo  :batine
NCIDENTI SONO COSA NOSTRA VAI AVANTI
STELLA ROSSA!!!

pa to za Incident je bas fora, nadam se da necu dobiti  :boks  od vas zbog toga  :D
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Ma nije glup nego je bash do jaja .A oni (ni ime necu da im spominjem) kad bi pokushali tako neshto pa ja bi ih :batine dok se ne uke**aju!!!!!!
Napred ZVEZDO samo napred, gde ti igrash tu smo mi, nikad necesh biti sama, mi smo  tvoji sinovi... :ruke  :ruke  :sampion  :sampion  :wave  :oko

Требало би освежити ову тему, и смишљати навијачке вицеве, а не постављати класичне вицеве о Црногорцима, Циганима, Пандурима, Плавушама и Шиптарима.  8)

Виц је мош ићи. Него виц је ко да си реко ПРОЛИВ!!!! :D :D

Видиш ли ти назив ове теме?
Але але Оооо Џомбу карамо, Џомбу карамо...

#7 July 23, 2008, 06:34:56 PM Last Edit: July 23, 2008, 07:24:48 PM by meelosh
 8)
пита син ћалета:
тата тата кад је задњи пут партизан победио звезду
а матори на то: не знам сине иди питај прадеду.


ово је већ хард кор виц............питање за историју.....
С Вером У Бога,С Звездом До Гроба...


xe,xe,xe....baš je dobar wic....;)//
све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
не буде ли звезде тада неће бити ни нас...
кад шавија завија цео север навија...:)

pozdraw!
све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
не буде ли звезде тада неће бити ни нас...
кад шавија завија цео север навија...:)

 :-X ј.б.г
С Вером У Бога,С Звездом До Гроба...

Јел знате коју тактику дуле вујошевић спрема за сутрашњу утакмицу са панатинаикосом?

КАТАНАЋО!!!  :D

Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Мислиш Паниониосом? ;D
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!